Знеболення при депіляції

Краса – вимагає жертв, і заради гарної зовнішності дівчата згодні багато чого терпіти, включаючи біль під час депіляції. :) Сьогодні я розповім вам які бувають методи знеболювання при депіляції і який з них краще вибрати.

обезболювання при depilyacii, як pokojвітся ot були vo vremya depilyi, depilyaciyu

Який спосіб видалення волосся потребує знеболювання?

Насправді відповісти на це питання однозначно – не вийде. Адже все залежить від больового порога людини та її чутливості. Не всі потребують знеболювання, але деякі способи видалення волосся мають тенденцію бути більш болючими, ніж інші. Це залежить від кількості видаленого волосся, а також способу його видалення.

Гоління заведено вважати найменш болючим методом видалення волосся, звичайно ж, якщо в процесі ви випадково не порізалися або не подряпалися. У такому разі ви можете відчувати болючі відчуття, особливо якщо у свіжу рану потрапляє мило.

детская депiлiя, депiлiяния для detey, depilyacia у detey, udalenie volos на tele у detey, depilyacia для podrostkov, podrostková depilyaciya, pervaa depilyaciya, kogda nachinat britsya, pervaya depily

Вищипування пінцетом є помірно болючим, хоча деякі дівчата вважають, що видалення тільки однієї волосинки за раз в цілому приносить більше мук, тому що депіляцію потрібно проводити досить тривалий час.

Воскова депіляція швидко видаляє велику кількість волосся, але оскільки воно відривається разом із тонким шаром клітин шкіри, це може бути дуже болючим, особливо для володарок дуже чутливої шкіри. Больові відчуття можуть тривати кілька хвилин або навіть години. Воскова депiлiя, лазерна епiлiя, лaзерна дiпiлiя, удaлiння volos, дaлiлi бiлaзiя

Лазерна епіляція також є хворобливою процедурою, але оскільки волосся видаляється на меншій площі, у порівнянні з воском, почуття дискомфорту проходить швидше.

обезболювання при depilyacii, як pokojвітся ot були vo vremya depilyi, depilyaciyu

Зазвичай електроліз вважається найболючішою процедурою, але він також є одним з найбільш ефективних методів видалення волосся, тому багато дівчат заплющують очі на больові відчуття.

Сприйнятливість болю також варіюється залежно від частин тіла. Простіше кажучи, верхня губа, брови, область бікіні та пахви є найбільш чутливими зонами, і в цих областях може знадобитися знеболювання. У той час як депіляція ніг, рук та підборіддя менш болісна.

обезболювання при depilyacii, як pokojвітся ot були vo vremya depilyi, depilyaciyu

Як полегшити біль при депіляції

Існує безліч способів знизити біль під час депіляції, і більшості людей доведеться поекспериментувати з різними варіантами знеболювання, щоб знайти найбільш ефективне рішення. Деяким людям допоможуть навіть прості поради, як полегшити біль під час депіляції, тоді як іншим не обійтися без медикаментів, або інших альтернативних методів для досягнення найкращих результатів.

обезболювання при depilyacii, як pokojвітся ot були vo vremya depilyi, depilyaciyu

Легкі способи знеболювання при депіляції

Багато методів зняття болю є простими, швидкими та недорогими. І хоча вони зазвичай ефективні тільки для зняття легкого болю, сильні болючі відчуття під час депіляції вони також допоможуть зробити більш терпимими.

 • Охолодіть зону депіляції безпосередньо перед видаленням волосся за допомогою льоду, загорнутого в шматочок тканини. Це допоможе заморозити больові рецептори.

обезболювання при depilyacii, як pokojвітся ot були vo vremya depilyi, depilyaciyu

 • Ретельно натягуйте шкіру при видаленні волосся, щоб фолікули відкрилися якнайбільше. Це допоможе мінімізувати будь-яке роздратування.
 • Видаляйте волоски швидко, щоб скоротити тривалість реакції нервових закінчень.
 • Натисніть на продепільовану область відразу після видалення волосся, щоб активувати нерви, які допоможуть подолати больові рецептори.
 • Використовуйте гель або лосьйон з екстрактом алое після депіляції, щоб заспокоїти подразнену шкіру.

ожоги від депіляції кремом, ожогі від деpiляції, аллергія на депіляцію, аллергія на депіляцію кремом, роздражіння після depilyacii, ozog ot depilyacii, alergiya на depilyacionnii krem, razdkin

 • Видаляйте волосся після прийняття теплої ванни або душу. У цей час волоски пом'якшуються, а фолікули відкриті.
 • Уникайте споживання кофеїну або інших стимуляторів перед процедурою видалення волосся, оскільки вони збільшують чутливість до болю шляхом стимуляції кровотоку та нервової діяльності.

як подготовіться до нарасчіванію решітки, нарасчіваніе ресніг, нарасчіваніе ресніг в киев, нарасщініе реністі, procedura нарасчіванія ресіні, нарастіті реністі, нарастіті реніці в Кіеве, качественно нарастіті реністі

Медикаментозні засоби знеболювання при депіляції

Для деяких людей прийом спеціальних знеболювальних засобів є найбільш ефективним способом зняття болю, спричиненого видаленням волосся. Сюди відносяться таблетки, які приймаються внутрішньо, а також спеціальні мазі й креми, які допомагають знеболити потрібну область.

Проте не варто займатися самолікуванням і бігти в аптеку за першим знеболюючим засобом, що трапився. Найправильніше буде проконсультуватися з вашим лікарем, або хоча б запитати поради у фармацевта в аптеці. До медикаментозного лікування болю при депіляції варто звертатися в останню чергу, і це стосується тільки найсильнішого болю при видаленні волосся.

temnie linii на nogtyah, melanoma nogtya, podnogtevaya melanoma, podnogtevaya melanoma

Як настроїти себе на депіляцію

Деяким людям вдається подолати дискомфорт навіть просто готуючись до болю при депіляції, а прості психологічні методи допоможуть зменшити біль у процесі процедури.

 • Розмова з майстром, що видаляє волосся, може відвернути вашу увагу від болючих відчуттів.

обезболювання при depilyacii, як pokojвітся ot були vo vremya depilyi, depilyaciyu

 • Наявність внутрішньої мотивації для депіляції (естетична краса, особлива подія тощо) може стати відмінним нагадуванням про те, чому біль варто потерпіти.
 • Візуалізація кінцевого результату допоможе клієнтам подолати дискомфорт.
 • Методи релаксації, такі як глибоке дихання, аромотерапія та правильно підібрана музика, можуть допомогти зняти напругу та зменшити біль.

обезболювання при depilyacii, як pokojвітся ot були vo vremya depilyi, depilyaciyu

Можливі випадки, коли навіть найсильніші методи зняття болю під час депіляції є неефективними. У цих випадках найкраще відкласти процедуру, або зробити коротку перерву і дозволити організму відновитися. Якщо інтенсивний біль продовжується, зверніться до лікаря за консультацією, або виберіть інший тип видалення волосся, який стане для вас менш болючим.

Чого не варто робити

Навіть якщо біль нестерпний, існують певні методи зняття болю, які ніколи не повинні використовуватися. Алкоголь не є ефективним болезаспокійливим засобом і лише погіршить ситуацію.

oshibki vo vremya voskovej depilyacii, vosková depilyaciya, problemy voskovej depilyacii, як sdelat depilyaciu voskom doma, kak podgotovitsya k depilyacii, depilyaciya voskom v salone, depilyaciya voskom doma, oshibki pri depi

А у поєднанні з медикаментами він взагалі може завдати серйозної шкоди вашому організму. Також не варто приймати болезаспокійливі засоби, призначені для інших станів, щоб уникнути побічних ефектів.

Всі відчувають біль по-різному, і не кожен метод підійде вам. Але знання того, як мінімізувати біль при депіляції, зробить видалення волосся менш болючою частиною догляду за собою. Будьте здоровими та красивими! :)

обезболювання при depilyacii, як pokojвітся ot були vo vremya depilyi, depilyaciyu