Зірки проти депіляції

Якщо Вас напружує постійна необхідність позбавлятися від зайвої рослинності - беріть приклад із зірок, які повернулися до природності та сміливо демонструють непоголені пахви, що сміливо виглядають з-під вечірнього вбрання.

противники депільяції, net depiljacii, zvezdy protiv depiljacii, natural'nost' i estestvennost' Хто ж із голлівудських красунь готовий показати своє прагнення повернуться до природних витоків.

Періс Джексон

Дочка легендарного поп короля Майкла Джексона до певної міри ганьбить пам'ять батька, який переніс величезну кількість пластичних операцій для того, щоб виглядати модно. Натомість його дочка сміливо демонструє в Instagram свої неголені ноги та рослинність, що виглядає з-під мишок. Зірка «Ігор престолів» на жартівливі нападки журналістів відповідає, що це підготовка до майбутньої зими. противники депільяції, net depiljacii, zvezdy protiv depiljacii, natural'nost' i estestvennost'

Джулія Робертс

Вперше Джулія Робертс з'явилася на публіці понад 20 років тому, на прем'єрному показі фільму «Ноттінг Хілл». Тоді вона вразила публіку блискучою сукнею червоного кольору, об'ємною стильною зачіскою і волоссям, що стирчить у різні боки з-під пахв. Минуло 20 років і папараці знову оприлюднили фотографії зірки, зроблені на одному із пляжів. Нічого не змінилося і Джулія так само ігнорує епіляцію, аргументуючи це тим, що вона у всьому за природність. противники депільяції, net depiljacii, zvezdy protiv depiljacii, natural'nost' i estestvennost'

Белла Торн

У 2018 році здивувала всіх не лише кільцем у носі та загальною зухвалістю в образі, а й «розкішною» рослинністю під пахвами. Такою вона постала перед глядачами на прем'єрному показі "Ремнант: Все ще бачу тебе". Стандартною відповіддю зірки на запитання на тему, чому вона не голить тіло, вона завжди відповідає одне й те саме: «Мені комфортно з волоссям на моєму тілі, то чому б не залишити його? Якщо вам справді так подобаються гладкі ноги та пахви, то поголіть їх самі».

Емілі Ратаковські

Мало того, що коли Емілі таки вирішує позбутися зайвої рослинності, вона вибирає бритву, а не лазерну епіляцію чи електроліз, вона і це робить досить рідко. В одному з інтерв'ю журналу Harper's Bazaar вона сказала, що рослинність на тілі є природною і виконує певні функції, тому жінка повинна мати право сама вирішувати – чи позбуватися її, чи ні.

Мадонна

противники депільяції, net depiljacii, zvezdy protiv depiljacii, natural'nost' i estestvennost' Колись у молодості Мадонна вже шокувала шанувальників волоссям під пахвами. Останнім часом дедалі частіше почала демонструвати це знову. Так само поводиться і її дочка Лурдес. Зоряне сімейство анітрохи не соромиться своїх фото із зайвою рослинністю, опублікованих у численних глянцевих журналах.

Камерон Діаз

Зірка постійно обурюється питанням, чому жінки почали голити тіло. Вона вважає, що це надто болісно, особливо якщо йдеться про зону бікіні. І практично ніколи не робить депіляцію інтимної зони.

Гвинет Пелтроу

противники депільяції, net depiljacii, zvezdy protiv depiljacii, natural'nost' i estestvennost' День, коли вона виконала воскову епіляцію інтимної зони, зірка вважає найгіршим у своєму житті. Вона є шанувальницею моди 70-х, коли натуральність вважалася нормальною і її не соромилися.

Тож сучасним жінкам надано вільний вибір. Хочете - голіть пахви - хочете ні. Соромитися нічого природність рекламують навіть супер зірки. А яка ваша думка?