Зимовий педикюр – секрети

Досить дивно, що в зимову холоднечу кількість жінок, які регулярно виконують педикюр, значно зменшується. Навпаки, взимку ногам догляд необхідний ще більше, ніж у літню спеку. Поговоримо про те, що радить милим дамам Бертран Лі – nail-експерт мережі зіркових студій Bastien Gonzalez.

Як доглядати ступні в зимову холоднечу?

Мороз та холоднеча значно висушують шкіру. Внаслідок цього взимку не можна забувати про її зволоження. Саме це позбавить вас і від мозолів, і від тріщин на п'ятах. Крім цього бажано подбати про спеціальні устілки - вони не дадуть шкірі занадто сильно стикатися з взуттям.

Який педикюр узимку найкращий?

В принципі, щоденне педантичне зволоження стопам необхідне будь-якої пори року. Це найкраще, що ви можете зробити для ваших ніг. Бажано для цього вибирати креми із восковим ефектом. Вони зігрівають шкіру та зволожують її.

Як часто потрібно робити педикюр?

Те, наскільки часто потрібно робити педикюр безпосередньо залежить від таких факторів, як:

  • спосіб життя;
  • робота;
  • проведення часу на дозвіллі.

Але в середньому час між процедурами становить місяць. До речі, якщо використовувати у взутті спеціальні устілки, час між процедурами можна буде збільшити.

Чи можна зробити гарний педикюр без покриття нігтів лаком?

Для того, щоб нігті на ногах виглядали красиво, зовсім не обов'язково наносити на них покриття. Зверніть увагу на спеціальну віск – пасту для полірування. Вона подарує нігтям здоровий блискучий вигляд.

Якщо у складі пасти буде натуральний перламутр, вона додатково покращить кровообіг та приплив вітамінів до нігтів.

Ось так, милі пані, дуже легко можна забезпечити правильний догляд своїм ніжкам і подарувати їм здоров'я. Якщо ж у вас є власні секрети – поділіться з нами у коментарях.