Жорсткість пилки для ногтей

Один з найголовніших інструментів для виконання манікюру це, безперечно, пилка для нігтів. Вони відрізняються між собою не лише формою та розміром. Найголовнішим критерієм вибору є жорсткість пилки. Про це ми зараз і поговоримо.

pilki dlja nogtej, výbor pilki dlja nogtej, zhestkost' pilok dlja nogtej, abrazivnost' pilok dlja nogtej

Як вибрати жорсткість пилки

Жорсткість, або, якщо висловлюватись точніше, ступінь абразивності пилочки для нігтів вимірюється в гритах. Варіантів для вибору сотні та зробити правильний вибір не завжди просто. Жорсткість пилки класифікується кількома групами. Якщо позначка жорсткості на пилці не нижче 180 грит, її успішно можна використовувати для догляду за рідними нігтями. Нижча жорсткість підходить тільки для нарощених нігтів.

Це пов'язано з більшою м'якістю і тонкістю природних нігтів. Пилочки для них повинні мати високу абразивність, але не перевищувати показник 900. Вироби з показниками вище 900 підходять для шліфування і полірування, забезпечення нігтям гладкого рівного блиску.

pilki dlja nogtej, výbor pilki dlja nogtej, zhestkost' pilok dlja nogtej, abrazivnost' pilok dlja nogtej

Пилка для штучних нігтів

Такі пилки повинні мати низьку жорсткість. Вони шорсткі й навіть трохи грубуваті на дотик. Мають зернисте покриття. Пилки з показником 180 грит дозволяють обробляти край щільного нігтя і спилювати старе покриття. Якщо нігті нарощувалися акрилом, вибирайте пилки з показниками 120-100 грит. pilki dlja nogtej, výbor pilki dlja nogtej, zhestkost' pilok dlja nogtej, abrazivnost' pilok dlja nogtej

Оптимальними у використанні завжди вважалися паперові пилки, що нагадують наждачний папір. Вони недорогі, але, внаслідок того, що не стерилізуються, часто потребують заміни.

Окремо варто зупинитися на скляних та кришталевих пилках. Їх найчастіше використовують на натуральних нігтях. Результати такого спилювання практично бездоганні. До мінусів таких пилок відноситься їх крихкість, через це вони досить часто ламаються.

Також радимо звернути увагу на керамічні пилочки для нігтів, вони легко знежирюються, відрізняються міцністю та довговічністю. Варіанти абразивності у них також різні та вибирати є з чого.

pilki dlja nogtej, výbor pilki dlja nogtej, zhestkost' pilok dlja nogtej, abrazivnost' pilok dlja nogtej

Отже, користуючись нашими рекомендаціями, Ви зможете підібрати для себе оптимальну пилку для нігтів. Якщо ж ви самі є майстром манікюру, то повинні розуміти, що для роботи вам знадобиться великий асортимент різних за матеріалами виготовлення та ступеня абразивності пилок для нігтів.

Вибирайте лише якісні вироби, а якщо у вас є свої секрети вибору пилки для нігтів, поділіться з нашими читачами у коментарях.