Завитки та тренувальні карти

Гарні та ідеально рівні вензелі на нігтях – це мрія кожної жінки. А про те, як навчиться правильно виводити різноманітні завитки, ми зараз і поговоримо. Точніше, поговоримо про те, як користуватися спеціальними тренувальними картами.

maski dlja resnic, rost resnic, встановлення resnic, здорові resnicy Для того, щоб навчитися виводити гарні та симетричні завитки потрібні тренування. І, найкраще вчитися за допомогою тренувальних карт, спеціально призначених для цього. Зараз я покроково опишу Вам усі необхідні для роботи дії.

  1. Роздруковуємо карти. Вибирати для цього бажано глянсовий папір. Він за своєю структурою максимально наближений до нігтьової пластини й пензлик по ній ковзатиме так само як і по нігтях. Крім цього глянсовий папір не буде вбирати в себе фарбу. Замінити глянсовий папір можна ламінованим аркушем паперу. Його також можна покласти у файл або обклеїти скотчем. До речі, це зробить Вашу тренувальну карту багаторазовою. maski dlja resnic, rost resnic, встановлення resnic, здорові resnicy
  2. Елементи малюнка не повинні виходити за стандартні розміри нігтя. Враховуйте це коли переносите малюнок з крана комп'ютера на тренувальну карту.
  3. Для малювання найкраще зупинити увагу на недорогий гель – фарбі. Найкраще зупиніть придбайте фарбу чорного, чіткішого та яскравішого кольору. Так Ви зможете швидше виявити усі можливі помилки. Якщо ж вибрати для тренувань фарби на основі акрилу – високий ризик того, що через надто сильну «тягучість» акрилу перейти на малюнки гель лаком все одно буде складно. maski dlja resnic, rost resnic, встановлення resnic, здорові resnicy
  4. Гель лак на папері може висохнути без лампи, але, якщо Ви хочете прискорити процес, вона не завадить.
  5. Вибираючи пензлі пам'ятайте, що купити ідеальний не вийде - скільки б ви його не вибирали. Найкраще потроху підрізати пензлик доки він не стане потрібної форми та товщини. Головне не перестаратися - занадто тоненький пензлик просто не зможе втримати краплинку лаку.
  6. Спочатку варто тренуватись на першому елементі, намальованому на карті. Потім варто продублювати його напівпрозорим кольором і почати малювати за контурами – дії навіть нагадують заняття з каліграфії у шкільній програмі. maski dlja resnic, rost resnic, встановлення resnic, здорові resnicy

Так, потроху і поетапно Ви навчитеся виводити на нігтях красиві, а головне – симетричні та однакові вензелі. Якщо у Вас є свої секрети – обов'язково розкажіть нам про них у коментарях.