Засоби після депіляції
Що б не говорили, а депіляція - процес видалення волосків у будь-якому випадку травмує шкіру. Відповідно, для її реабілітації та відновлення необхідно використовувати спеціальні засоби.
Які завдання виконують засоби після депіляції
Різноманітність на косметологічному ринку засобів після депіляції дозволяє використовувати їх для різних завдань. Найчастіше вони застосовуються для:
- видалення залишків воску, карамелі чи цукрової пасти;
- активації внутрішньоклітинної мікроциркуляції;
- видалення наслідків опіків, отриманих під час депіляції;
- зняття симптомів подразнення, лущення;
- позбавлення почуття дискомфорту та хворобливих відчуттів;
- попередження появи висипки чи прищів;
- дезінфекції шкіри та запобігання інфікуванню;
- зволоження, живлення та пом'якшення шкірного покриву;
- відновлення захисних функцій організму;
- уповільнення росту небажаної рослинності;
- запобігання вростання волосків.
Звичайно ж, враховуючи такий широкий спектр дій препаратів після депіляції, стає зрозуміло, що їх асортимент також досить великий.
Популярні види препаратів після депіляції
Засоби, що використовуються після депіляції випускаються у найрізноманітніших формах, кожна з яких має свої певні переваги:
- Молочко – оптимальне використання на ніжних ділянках тіла. Як варіант - пахви або зона бікіні, обличчя. Молочко добре зволожує шкіру, позбавляє почервоніння і подразнення.
- Емульсія також добре підходить для чутливого типу шкіри. Особливо знадобиться жінкам, які взагалі погано переносять депіляцію. Знижує відчуття дискомфорту, зменшує больові відчуття, пом'якшує та зволожує шкіру.
- Олія - найкраще підходить після воскової депіляції, також використовується для щоденного виконання розслаблюючого масажу.
- Лосьйони та спреї – легка текстура підходить для застосування на сухій шкірі. Зволожують шкіру та наповнюють її вітамінами. Позбавляють шкіру почервоніння, повертають їй красу природного кольору. шкіра стає гладкою та шовковистою.
- Крем добре відновлює захисні функції на будь-якому типі шкіри.
Також варто розглянути спеціальні лосьйони-інгібітори. Вони здатні припиняти ріст волосків, оскільки мають властивість руйнувати кератин і діяти на волосяні фолікули.
При виборі звертайте увагу на те, що темні волоски завжди жорсткіші й вимагають більш ретельного догляду. Якщо ви вже спробували на собі один або кілька із цих засобів – поділіться своїми враженнями у коментарях.