Засоби для зняття липкого шару
Суперечки з приводу того, чи потрібно знімати липкий шар, тривають досить давно. І більшість майстрів таки дотримуються думки, що так, варто. Так навіщо взагалі потрібний липкий шар і як його краще знімати? Поговоримо про це.
Дисперсійний липкий шар присутній у більшості засобів, призначених для дизайну, манікюру та нарощування. Він необхідний для забезпечення повноцінного зчеплення нігтів з покриттями, попри те, чи це база, топ або безпосередньо гель лак. Особливо знадобиться липкий шар, якщо ви плануєте закріплювати на нігтях декоративні елементи. Він дозволить створити унікальний дизайн та надійно закріпить декор.
Знімати липкий шар необхідно у завершенні роботи, вже після полімеризації фінішного захисного покриття. Що буде, якщо липкий шар не видалити? Все просто – до нігтів прилипатиме пил, бруд і всі найдрібніші предмети. В результаті вже через якихось пів години вигляд у вашого манікюру буде просто плачевний.
Що робити, якщо під рукою немає спеціального засобу
Якщо під рукою засобу видалення липкого шару немає, можна скористатися знежирювачем. Можна приготувати засіб, що складається з 30% спирту і 70% звичайної води. В крайньому разі можна використовувати звичайну горілку, спиртові серветки або рідину для зняття лаку. Ось тільки використовувати такі засоби дуже часто, а тим паче регулярно не рекомендується. Цим ви ризикуєте нашкодити своїм нігтям.
Чим видаляти липкий шар
Для якісного видалення липкого шару використовуйте спеціальні засоби. У складі таких рідин знаходиться спирт, вода та спеціальна віддушка. У більшості випадків використовуються клінкери та знежирювачі, що мають низку додаткових переваг до яких належать:
- економія грошей - купувати потрібно лише один засіб;
- зручне та просте застосування;
- відмінна якість манікюру.
Не варто забувати й про звільнення вільного місця на робочому столі майстра манікюру.
Отже, щоб манікюр був якісним, без засобу для зняття липкого шару манікюру не обійтися. А як ви ставитеся до цих засобів і які саме з них волієте використовувати в роботі? Розкажіть нам у коментарях.