Захищаємо вії від сонця

Літнє сонце не тільки насичує нашу шкіру вітамінами. У деяких випадках сонячне проміння може нашкодити. Якщо дія ультрафіолетових променів у надлишку, то негативний вплив стосуватиметься  не тільки шкіри, а й волосся та вій. Як уникнути неприємних наслідків я розповім у цій статті.

вред солнечного ультрафіолета, зашита ресніц, випадіння реніц, уд за решницями Дотримуючись цих рекомендацій, дуже легко уберегти себе від шкідливого впливу ультрафіолету:

  1. Намагайтеся надягати сонцезахисні окуляри під час виходу на яскраве літнє сонце. Це не лише захищає очі, а й рятує від вигоряння вії. Окуляри значно зменшать появу на переніссі дрібних зморшок, а навколо очей – «гусячих лапок».
  2. Від надмірного прояву ластовиння та пігментних плям Вас захистить застосування сонцезахисного крему з високим УФ-фільтром.
  3. Він же (УФ-фільтр) тільки цього разу у складі стійкої фарби для брів та вій, захистить їх від вигоряння та випадання. вред солнечного ультрафіолета, зашита ресніц, випадіння реніц, уд за решницями

Літній відпочинок, його плюси та мінуси

Цілком природно, що кожній із жінок під час відпочинку хотілося б повністю розслабитися і не дбати ні про що. Але особливості нашого тіла не дозволяють нам забувати про те, що дія сонячних променів може бути підступною, так само як і дія морської води. Губи можна висушити, шкіру - обпалити, а брови та вії в кращому випадку можуть вигоріти, а в гіршому - випасти.

Щоб максимально убезпечити себе, підбирайте на відпочинок косметику зі спеціальними УФ-фільтрами. Тоді незвичний і надто спекотний клімат не зможе пересушити брови та вії. Але, не варто думати, що нанесення водостійкої туші із сонячним фільтром повністю позбавить Вас проблем. Морська сіль – надто агресивна, і впоратися з нею не зможуть навіть найсучасніші туші для брів та вій.

До речі, під туш слід використовувати основу. Такий макіяж не тільки виглядатиме красивіше, але й зможе захистити від вигорання Ваші вії. Ще краще, перш ніж вирушати на відпочинок до спекотних країн, відвідайте майстра - бровиста і нанесіть на брови та вії якісну фарбу. Якщо у вас алергія, можна буде обійтися використанням антиалергенного гелю та водостійкої туші. вред солнечного ультрафіолета, зашита ресніц, випадіння реніц, уд за решницями

Тому, щоб вії не стали ламкими - ретельно вмивайтеся після кожного купання в морських водах і добре змивайте з очей не тільки морську воду з сіллю, а й залишки використаної косметики. Після того, як все добре змито чистою проточною водою або спеціальними засобами для зняття макіяжу, покрийте вії зволожуючими оліями або сумішшю декількох з них. Знайти відповідні засоби Ви без проблем зможете у найближчій аптеці.

Ідеально з поставленим завданням справляються олії реп'яха, персика і льону. Їхні поживні властивості не тільки пом'якшують дію агресивного зовнішнього середовища, а й досить-таки ефективно відновлюють вії. Підсилить кровообіг легкий масаж повік, це теж дуже добре для росту вій. вред солнечного ультрафіолета, зашита ресніц, випадіння реніц, уд за решницями

Багато фахівців рекомендують перед тим, як вирушити у відпустку проходити курс карепростом. Він зміцнює вії та робить їх міцнішими. Дія препарату полягає в його здатності активізувати природні процеси росту і, відповідно, збільшити кількість вій. При цьому препарат досить економний у використанні й одного флакона вистачає практично на три місяці - цілком достатньо для періоду діїспекотного сонця. вред солнечного ультрафіолета, зашита ресніц, випадіння реніц, уд за решницями

Знову ж таки, не забувайте про темні окуляри та капелюхи з широкими полями. Попри всю користь від засмаги, дивіться "не перестарайтеся". До того ж такі пляжні аксесуари додадуть образу стильної романтичності.

А як Ви захищаєте вії від шкідливого ультрафіолету? Розкажіть нам у коментарях.