Загар та епіляція

Багатьом жінкам у спекотну пору року хочеться не тільки щоб їхня шкіра була позбавлена зайвої рослинності й була ідеально гладкою. У списку бажань ще й рівна рівномірна засмага. А ось чи можна поєднувати сонячні ванни з епіляцією ? Про це ми зараз і поговоримо.

zagar i jepiljacija, jepiljacija posle zagara, vred zagara posle depiljacii

Чи дозволено засмагати після епіляції

Плюси засмаги в принципі відомі всім. Їх давно та успішно використовують у терапевтичних цілях. Сонячні ванни навіть виписують з метою лікування деяких хвороб. Але, як кажуть, тут головне – не зашкодити. Тому треба пам'ятати про те, що засмага має і свої певні протипоказання. Деякі з них безпосередньо належать до проведення епіляції, точніше до деяких її методик.

Електро епіляція

Враховуючи факт того, що сама по собі електроепіляція призводить до утворення на шкірі мікротравм, стає зрозуміло, що засмагу після виконання цієї процедури навряд чи можна зарахувати до найбезпечніших, і тим більше корисних занять. Не варто вирушати на пляж раніше, ніж після пари-трійки тижнів після відвідин салону краси. Точний час залежить від вашого типу шкіри та часу її відновлення. jepiljacija sovmestimost' s zagarom, zagar posle jepiljacii, depiljacija i zagar, jelektrojepiljacija i zagar

Але, зверніть увагу, навіть якщо час, необхідний для регенерації вже минув, не засмагайте із незахищеною шкірою. Обов'язково використовуйте крем для захисту від сонця з фільтром SPF.

Лазерна епіляція та засмага

Тут стан речей дещо навпаки. Річ у тому, що лазер набагато гірше впливає на світлі волоски, тому не варто перед виконанням процедури дозволяти їм вигоряти на сонці. Якщо в волосках занадто мало пігменту – високий ризик того, що лазерна депіляція закінчиться тепловими ураженнями клітин шкіри.

zagar i depiljacija, zagar posle jepiljacii, svjaz' zagara i jepiljacii, depiljacija i solnce

Після відвідування салону та виконання лазерної епіляції також варто, як мінімум, на два тижні утриматися від сонячних ванн. Якщо ж від перебування на відкритому сонці вберегти себе ніяк не вийде, на допомогу прийде той самий сонцезахисний крем.

Шугаринг та воскові смужки

Принцип проведення цих процедур досить схожий між собою. Тому й рекомендації щодо засмаги тут будуть практично аналогічними. Насамперед не варто вирушати на процедуру відразу після відпустки на морському березі. Особливо якщо ваша шкіра вже обпалена сонцем. Так само, не варто вирушати на пляж одразу після косметолога. zagar i depiljacija, zagar posle jepiljacii, svjaz' zagara i jepiljacii, depiljacija i solnce Хоча час витримки тут у будь-якому випадку, набагато менший ніж після епіляції, виконаної іншими способами. Після шугарінгу та воскової епіляції цілком достатньо буде побути в тіні протягом перших двох діб.

Фотоепіляція

zagar i depiljacija, zagar posle jepiljacii, svjaz' zagara i jepiljacii, depiljacija i solnce

Після фото епіляції фахівці не рекомендують засмагати протягом 10-30 днів. Тут також все залежить від типу вашої шкіри. Інакше активна дія сонячного ультрафіолету може призвести до утворення опіків. Також можлива поява пігментних плям.

Отже, милі жінки, засмагу та епіляцію поєднувати можна. Головне в цьому питанні - дотримуватися інтервалу між процедурою і відпочинком на пляжі. Ми ж своєю чергою бажаємо всім краси та здоров'я.