Йод для нігтів – шкода чи користь

Догляд за нігтями забирає чимало вільного часу, інколи ж вимагає чималих капіталовкладень. Виявляється, можна зберегти фінанси та подарувати нігтям якісний догляд у домашніх умовах.

jod dlja nogtej, ukreplenie nogtej jodom, ukreplenie nogtej v domashnih uslovijah, lechim lomkie nogti, bor'ba s lomkost'ju nogtej Ідеальних нігтів зараз немає практично не в однієї сучасної жінки. Це може бути наслідком несприятливої екологічної обстановки, поганого харчування, впливу хімічно агресивних засобів, використання лаків для нігтів низької якості.

Нерідко тонкі та ламкі нігті це результат регулярного нарощування, яке останнім часом стало особливо популярним. Що ж тут дивовижного. Набагато простіше наростити та згодом коригувати нігті замість того, щоб відрощувати свої власні, регулярно доглядаючи їх.

Проте рано чи пізно настає момент, коли жінка розуміє, що доглядати за нігтями потрібно починати негайно. А чи відомо Вам, що один із найефективніших засобів для догляду за нігтями абсолютно точно є у Вас вдома?

[caption id="attachment_6710" align="aligncenter" width="600"] jod dlja nogtej, ukreplenie nogtej jodom, ukreplenie nogtej v domashnih uslovijah, lechim lomkie nogti, bor'ba s lomkost'ju nogtej Womans soft hands with beautiful french manicure[/caption]

Очевидна користь йоду

Використовуючи для догляду за нігтями звичайний медичний йод, головне – правильно користуватися ним і, як кажуть – не нашкодити. Як антисептик, йод зазвичай застосовується для обробки саден і невеликих ранок. Але, далеко не всім відомо, цей засіб успішно справляється з грибком на нігтях і, зміцнюючи нігтьові пластини, лікує ламкість. Також йод:

  • справляється із розшаровуванням нігтів;
  • допомагає боротися з бактеріями та інфекціями.

jod dlja nogtej, ukreplenie nogtej jodom, ukreplenie nogtej v domashnih uslovijah, lechim lomkie nogti, bor'ba s lomkost'ju nogtej Очевидна користь цього копійчаного і, відповідно, доступного всім засобу при цьому не допускає його хаотичного використання. У такому разі йод не тільки не допоможе, а й навпаки, суттєво нашкодить нігтьовим пластинам. Це відбувається через спирт, що міститься в його складі, який при занадто частому використанні пересушує нігті.

Оптимальним буде нанесення йоду на нігті один-два рази на тиждень. jod dlja nogtej, ukreplenie nogtej jodom, ukreplenie nogtej v domashnih uslovijah, lechim lomkie nogti, bor'ba s lomkost'ju nogtej До речі, правильне використання йоду може виступати як профілактика поширення грибкових інфекцій.

Деякі спеціалісти допускають нанесення йоду на нігті через день. Це дозволяється тоді, коли на нігтьових пластинах вже явно помітні сліди пошкоджень. Ідеальний ефект від застосування йоду на тонких ламких нігтях, на яких вже помітні й сколи, і тріщини.

Недоліки використання

Жінки, які регулярно користуються йодними масками для нігтів, відзначають лише один недолік цього препарату – він забарвлює нігтьові пластини у неприємний жовтий відтінок. jod dlja nogtej, ukreplenie nogtej jodom, ukreplenie nogtej v domashnih uslovijah, lechim lomkie nogti, bor'ba s lomkost'ju nogtej

Щоправда, деякі жінки говорять про те, що зникає жовтизна досить швидко і лише в окремих випадках залишається на нігтях надовго. Якщо таке таки сталося – не проблема. Жовтий колір на нігтях можна без жодних зусиль відбілити за допомогою звичайного лимона.

Отже, спробуйте використати йод на своїх нігтях і обов'язково поділіться з нами у коментарях своїми враженнями.