Японський педикюр

Під японським педикюром мають на увазі комплекс ефективних процедур, поетапне виконання яких подарує ногам гарний та доглянутий вигляд. Японський педикюр не тільки допомагає подарувати ніжкам красу - з його допомогою можна усунути пошкоджені нігтьові пластини , пом'якшити шкіру ніг і повністю забути про те, що таке натоптиші.

японський pedikjur, pedikjur po japonski, pravila japonskого pedikjura Так що японський педикюр – то не тільки косметична, а й повноцінна лікувальна процедура. Що, власне, і зробило її настільки популярною та затребуваною у сучасних жінок.

Характеристики японського педикюру

До головних особливостей педикюру по-японськи відносяться:

 • оздоровлення помітне вже через 2-3 сеанси;
 • відновлення та лікування;
 • повністю натуральні інгредієнти;
 • процес абсолютно безболісний.

Японський педикюр охолоджує стопи, тонізуючи їх. Також процедура зміцнює, живить та зволожує шкіру ніг, паралельно зміцнюючи при цьому ослаблені раніше нігтьові пластини.

японський pedikjur, pedikjur po japonski, pravila japonskого pedikjura

Етапи виконання японського педикюру

Виконується японський педикюр у кілька етапів:

 1. Діагностичні дії – включають ретельний огляд стоп і нігтів, виявлення проблемних зон. Кутикула відсувається спеціальною татибановою паличкою, потім нігтям надають форму. Нігті зволожують засобами на основі екстракту огірка та обробляють гель скрабами.
 2. На другому етапі кутикули шліфують спеціальними рисовими блоками, що усувають усі нерівності.
 3. Роблять ванну для ніг. японський pedikjur, pedikjur po japonski, pravila japonskого pedikjura
 4. Полірують ноги спеціальною пудрою, для уповільнення росту кутикули використовується олія лотоса.
 5. Пом'якшуючий засіб, у складі якого є ефірні цитрусові олії, допомагає повернути шкірі пружну м'якість.
 6. Далі на нігті наносять скраб та олію з лимонним екстрактом.
 7. Залишки олії видаляють серветкою та наносять маски з унікальними східними травами.

На завершення цієї приємної та розслаблюючої процедури майстер робить особливий японський сухий масаж.

Шкарпетки для закріплення ефекту

японський pedikjur, pedikjur po japonski, pravila japonskого pedikjura Для того, щоб закріпити ефект від японського масажу в лікуванні ступнів і нігтів чудово допомагають шкарпетки – ці спеціальні аксесуари, якщо використовувати їх регулярно, допоможуть повністю привести ноги до ладу всього за два тижні. Зовні ці шкарпетки нагадують поліетиленові мішечки, носити їх рекомендується 2 години після виконання багатоетапного японського педикюру. Після зняття ноги миють у теплій воді.

Насамкінець можна сказати, що розслабити ноги та зміцнити нігті чудово допомагає саме японський педикюр. Процедуру можна виконувати як у салоні, так і в домашніх умовах. Якісний та приємний догляд обов'язково поверне здоров'я Вашим ногам. Спробуйте процедуру на собі, а результатами ділиться з нами в коментарях.