Японська технологія нарощування вій

Сучасні технології дозволяють використовувати різні техніки нарощування вій. Пучкова, по війкова, або об'ємні методики 2д і 3д. при цьому багато шкіл призначають і своє ексклюзивне нарощування вій.

українське Японська технологія

Відповідно до неї мається на увазі нарощування однієї штучної вії на одну натуральну. У деяких випадках його називають повійковим Найчастіше для нього використовуються такі матеріали як норка, шовк чи соболь.

Залежно від бажаного ефекту може змінюватися і довжина штучних вій. Найдовші вії найчастіше нарощуються на всі боки зовнішнього краю. Довжина зменшується у напрямку до внутрішнього краю ока.

У порівнянні з першими спробами зробити нарощування вій бахромою, сучасні технології передбачають використання високоякісних волокон із мінімальною вагою. Це робить їх практично непомітними при носінні. українське

Японська технологія нарощування забирає чимало часу. Але, саме завдяки ній сучасні красуні отримують можливість практично протягом місяця радіти бездоганними густими віями неймовірно об'ємних вій. При цьому вони виглядають дуже природно.

Виконуючи нарощування штучних вій за японською технологією довжину та товщину кожної вії підбирають в індивідуальному порядку. Ця технологія є ідеальною для тих жінок, чиї натуральні вії густі, але короткі.

українське Переваги нарощених вій

За допомогою нарощування вій за японською методикою можна відразу виправити багато естетичних недоліків натуральних вій:

  • прямі вії набудуть спокусливого романтичного вигину;
  • короткі візуально подовжуються;
  • світлі вії стають темними та насиченими.

Таким чином, наростивши цей бьюті-композит, на рідні рідкісні чи короткі вії, кожна жінка знаходить можливість стати володаркою ефектних вій бажаної довжини та густоти. Візуально очі змінюють форму, за допомогою нарощування вій можна збільшити розріз очей і, як кажуть, дивитися на світ широко розкритими очима в обрамленні чудових вій пишних. Саме так, як дивляться на нього красуні з обкладинок глянсових журналів. українське

Таке нарощування забезпечує більший ефект, порівняно з численними шарами туші або накладними віями. Та й економія часу виходить суттєвою.

Особливо це важливо для ділових жінок, у яких, як відомо, кожна хвилина на рахунку. Якщо Ви вважаєте себе такою – звертайтеся до косметологічного салону та замовляйте нарощування за японською технологією.