Який палець акцентувати під час вибору дизайну манікюру

Акцентування нігтів є чудовим способом внести різноманітність у повсякденний манікюр. Ви можете проявити креативність, при цьому не виглядаючи зухвало, тому що такий манікюр найчастіше задіює один або два нігті для акценту.

Це може бути простий і складний для виконання nail-art, можливості безмежні та залежать тільки від польоту вашої фантазії. Але який саме палець вибрати для акценту? І чи варто обмежуватися лише одним нігтем? Сьогодні ми з вами поговоримо про нюанси даного тренду в манікюрі.

  akcenti v manıcure, akcenti na nogtyah, manicur s akcentom

Переваг цього тренду багато. Наприклад, для людей, які працюють на вельми консервативних вакансіях – це відмінний спосіб внести трохи різноманітності у свій класичний манікюр та долучитися до світу нейл-арту, не порушуючи робочий дрес-код. Жоден палець не зрівняється з безіменним у популярності, коли справа стосується акцентів у манікюрі. 90% дівчат у нашій країні віддають перевагу саме цьому нігтю.

У мене є кілька теорій про те, чому цей палець заслужив таку славу :

1) Цей палець не дуже рухливий. Ви дуже рідко використовуєте цей палець, у порівнянні з великим або вказівним, наприклад. Відповідно, він отримує менший «знос». У результаті, якщо слідувати логіці, дизайн на цьому пальці збережеться найдовше.

2) Друга теорія романтичніша: дівчата, можливо, підсвідомо намагаються привернути увагу до цього пальця. «Ось подивіться, цей палець відрізняється від інших, і до речі, йому так самотньо, адже на ньому зовсім немає обручки!»:)) Або ж навпаки, заміжні та заручені дівчата підкреслюють таким манікюром свій соціальний статус.

akcenti v manicure, akcent na nogtyah, akcentirovanie nogtey

3) Одним із варіантів появи тренду акцентування нігтя є банальна недбалість під час манікюру. І щоб не перефарбовувати невдалий ніготь, жінка вирішила додатково його прикрасити. І пішло поїхало)

4) Це дуже естетично вдалий ніготь. Вказівний палець і так занадто задіяний, ніготь на великому пальці майже не видно, мізинець дуже малий, а форма середнього пальця найчастіше деформована, завдяки активному користуванню ручкою для письма. Тому я думаю, що естетично цей ніготь виглядає найправильніше.

 akcenti v manikure, akcenti na nogtyah, akcenti na bezimyannom palce

Особливо я хотіла б відзначити один із цікавих фактів про появу акцентованого манікюру. Деякі одухотворені особи, шанувальники фен-шуй вірять, що правильно зроблений, за всіма канонами цього вчення, манікюр може притягнути сприятливу енергію та успіх у справах.

Виходячи з цього вчення - права рука є основною, адже вона віддає енергію, а ліва рука – її приймає. Простіше кажучи, сенс зводиться до того, що все, що ти віддаси - повернеться до тебе ще більше. Якщо виділити правильним кольором на руці якийсь палець, ви віддасте певну енергію, яка повернеться сторицею. 

fen shuy manicure, akcenti po fen shuy, akcenti na nogtyah

Правильне поєднання кольорів манікюру сприятиме посиленню взаємодії з енергією землі та здійсненню задуманого. Не знаю як вам, а мені цей варіант подобається найбільше, невелика часточка чаклунства у, здавалося б, таких простих речах. Але повернемося на землю!) Нещодавно минулий Нью-Йоркський тиждень моди приніс нове віяння в «акцентований манікюр». Дизайнер бренду «Tibi» Jin Soon пропонує робити яскравий акцент тільки на вказівному пальці, покриваючи всі інші лише прозорою основою:

«Ми не хотіли наносити яскраві кольори на кожен ніготь, тому що це було б надмірно передбачувано, і відволікало б від одягу, тому ми вирішили зробити акцент тільки на один палець."

akcent на розрізненому palce, novie trendy manicuraakcent на розрізненому palce, novie trendy manicura

Акцент на вказівний палець ідеально підійде для сміливих натур, що люблять активну жестикуляцію. А акцентований середній палець може підкреслити вашу бунтарську натуру (особливо якщо ви любите часто його показувати :). Також все більше обертів набирає симетрія, коли фарбовані два пальчики з кожного боку, зовні чи всередині. akcent на двох nogtyah, manicur, akcenti v manicure

Безумовно, вибір нігтя для акцентування – це питання особистих уподобань. Ви не зобов'язані відповідати якомусь nail-тренду - ви повинні просто отримувати задоволення від манікюру. Адже в цьому вся його краса.