Як зняти нарощені вії самостійно

Процедура нарощування вій повинна виконуватись виключно професіоналами у салонах краси. Але, зняти їх, за потреби можна й у домашніх умовах.

snjat' narashhennye resnicy, snimaem narashhennye resnicy doma, domashnee snjatie resnic, remuver, debonder

Йдеться про випадки, коли з якихось причин Вам не сподобалася робота майстра або тоді, коли нарощені вії стали причиною появи алергічної реакції. Для того, щоб самостійне зняття нарощених вій не завдало шкірі повік або натуральним віям ще більшої шкоди, необхідно дотримуватись певної техніки його виконання. Про неї ми й поговоримо у нашій статті.

Засоби для зняття нарощених вій

Професіонали косметичних салонів для зняття нарощених вій використовують ремувер або дебондер. Звичайно ж, навряд чи кожна жінка вдома має. ці засоби Але, якщо Ви постійно нарощуєте вії та волієте знімати їх самостійно, варто витратитися один раз і прикупити собі один з цих інструментів. Щоправда, дехто каже і про те, що зняти нарощені вії можна звичайним альбуцидом.

Коригують вії приблизно один раз на місяць. Звичайно, йдеться про ті випадки, коли нарощування було виконано якісно. Життєвий цикл натуральних вій приблизно 30 днів. Це тривалість їх активної фази росту. Коли вона закінчується рівний ряд нарощених вій втрачає свою однорідність. Це практично відразу стає помітно неозброєним поглядом. Тому вії потрібно буде знімати. правда, є й способи того, як продовжити життя нарощеним віям. snjat' narashhennye resnicy, snimaem narashhennye resnicy doma, domashnee snjatie resnic, remuver, debonder

При самостійному виконанні процедури головними аспектами, які необхідно враховувати, є:

  • акуратність;
  • кваліфіковане виконання всіх дій;
  • безпека.

Виконання всіх цих вимог дуже важливо, тому що в іншому випадку існує ризик того, що Ви нашкодите власним віям. Причому зробити це можна лише одним необережним рухом. А ось відновити їх до початкового стану буде дуже і дуже непросто. Так які ж існують пристосування для зняття нарощених вій і як ними правильно користуватися.

Дебондер

Фактично, дебондер є клейовим розчинником. Його дія стає помітною вже за кілька хвилин. Після цього накладні вії легко відокремлюються від натуральних і зняти їх не складе ніяких труднощів. Але фахівці відразу ж попереджають про те, що засіб відноситься до досить агресивних навіть попри те, що формула складових його інгредієнтів була розроблена і продумана для того, щоб звести до мінімуму ризик появи алергічних реакцій. Отже, використовувати засіб дуже часто не рекомендується. Обов'язково контролюйте, щоб засіб не потрапив на слизову оболонку ока. У цьому випадку без візиту до окуліста Вам навряд чи вдасться обійтись. snjat' narashhennye resnicy, snimaem narashhennye resnicy doma, domashnee snjatie resnic, remuver, debonder

Послідовність використання дебондеру

Разом з дебондером можна придбати спеціальний патч, який згодом використовуватиметься для захисту ніжної шкіри повік. Якщо у продажу його не було або Ви просто забули його придбати, не варто засмучуватися. Патч може бути успішно замінений звичайним ватним диском. Правда, закріплювати його потрібно таким чином, щоб він надійно тримався на шкірі по лінії зростання вій.

Після закріплення патча чи ватного диска можна наносити засіб. Робити це можна за допомогою звичайної ватяної палички. Буквально за кілька хвилин після нанесення дебондер можна знімати. Це робиться одноразовою щіточкою для нанесення туші. Вона дозволяє акуратно видаляти з повік вже нарощені вії, що відклеїлися. Якщо такий варіант Вас не дуже влаштовує, можна знімати нарощені вії за допомогою пінцета. Тут знову ж таки потрібно ретельно стежити за чистотою та стерильністю. snjat' narashhennye resnicy, snimaem narashhennye resnicy doma, domashnee snjatie resnic, remuver, debonder

Коли всі вії, що відокремилися, будуть зняті з повік, слід протерти очі змоченим водою ватним диском. Ще краще використовувати спеціальний лосьйон для пом'якшення шкіри. Прибравши повністю з очей залишки нанесеного дебондера, найкраще обробити повіки касторовою олією.

Ремувер

Ремувер, по суті, це той же дебондер, тільки з більш м'якими інгредієнтами, що входять до його складу, основою яких служать натуральні олії. Його використання вітається на чутливій шкірі. Саме олії, що входять до складу ремуверу дарують  ніжній шкірі повік відновлення та оздоровлення. Для зручного використання Ви можете підібрати більш підходящий для себе формат ремуверу. знімаємо вії

На ринку можна знайти його в:

  • кремах;
  • гелях.

Гелеподібна структура ремуверу робить його більш зручним у використанні. Через те, що він практично не розтікається, значно знижується ризик того, що засіб потрапить у вічі та пошкодить слизову оболонку.

В усьому іншому, обидва засоби практично ідентичні у використанні. Якщо Ви вже пробували користуватися одним із них – поділіться з нами у коментарях. А може, Ви маєте власні секрети того, як найкраще зняти нарощені вії?