Як зняти нарощені нігті
Нарощування нігтів - це чудовий варіант довговічного манікюру, що особливо актуально влітку. Але як бути, якщо нігті відросли, а потрапити до майстра ви з якихось причин не можете? Наша тема – як зняти нарощені нігті.
Чи потрібно знімати нарощені нігті?
Одним із найбільших манікюрних міфів є те, що «нігтям потрібно дихати» . Нігті складаються з декількох шарів мертвих, ущільнених клітин, і не здатні дихати або поглинати кисень нігтьової пластини. Всі поживні речовини, яких потребує ніготь, всмоктуються через кровотік, а не завдяки зовнішнім джерелам.
То чому ж, досі багато дівчат вважають, що нігтям після нарощування акрилом потрібно давати перепочинок? А також з упевненістю заявляють, що нарощування акрилом зіпсувало їхні нігті. Проте це зовсім так.
Будь-яке пошкодження натурального нігтя, як правило, є результатом неправильного нанесення або зняття покриття, надмірно агресивної обробки нігтьової пластини, або шкідливих звичок, таких як, наприклад, звичка гризти нігті. Тому, «перепочинок» завдовжки кілька тижнів, або кілька місяців, не особливо вам допоможе.
Коли акрилове та гелеве нарощування правильно наноситься, підтримується та знімається, нігті взагалі не повинні псуватися. Якщо майстер манікюру робить свою роботу професійно, використовуючи якісні матеріали, немає потреби знімати нарощені нігті на тривалий час, щоб дати натуральним час відпочити.
Саме неправильне зняття нарощування є основною причиною ушкодження нігтів. Проте зважаючи на все це мало кого лякає. Дуже часто я бачу плачевний результат того, як дівчата намагалися відірвати, або відколупати покриття. Тому сьогодні я хочу обговорити з вами, як безпечно зняти нарощені нігті в домашніх умовах самостійно.
Зняття нарощених нігтів
Коли справа доходить до видалення акрилових нігтів, ацетон – ваш найкращий рятівник. Ця сильна рідка хімічна речовина розчиняє акрилові нігті та допомагає легко їх видалити. Я знаю, ви, мабуть, думаєте про те, що це може бути небезпечним для шкіри. Так, ацетон - це не те, з чим повинні часто контактувати ваші ручки, але крім невеликої сухості й, в окремих випадках, невеликого почервоніння - засіб підходить для використання. Просто переконайтеся, що ви вживаєте необхідних заходів безпеки, і все буде гаразд.
Існує два способи, як замочити нігті в ацетоні: опустити руки в місткість з рідиною, або загорнути пальці у фольгу. Завдяки ацетону, полімерна сітка набухає, доки не розпадеться на шматки. Якщо ацетон буде трохи теплим, полімери будуть набухати ще швидше. Однак не варто його сильно нагрівати, оскільки це може спровокувати алергічну реакцію або призвести до опіку.
Щоб прискорити процес зняття акрилу, кожні 10 хвилин можна обережно використовувати пушер для кутикули, щоб видалити вже розчинений продукт. Не піддавайтеся спокусі дуже сильно натискати, або намагатися відокремити нерозчинений матеріал, адже це може пошкодити натуральні нігті.
Зняття гелевих нігтів
Правильне зняття гелевих нігтів, як правило, полягає в тому, щоб акуратно спиляти матеріал - твердий гель не розчиняється ацетоном, попри те, що деякі види гель-лаків можна видалити завдяки замочуванню. Причина цього полягає в тому, що уретан акрилатні олігомери, які використовуються для створення твердих гелів, мають щільну молекулярну структуру, що призводить до нижчої молекулярної маси. Це робить їх дуже стійкими до розчинників, таких як ацетон.
А ось гель-лаки з позначкою «soak off» мають вищу молекулярну масу, що дозволяє їм сприятливо «співпрацювати» з ацетоном. Для зняття гель-лаку я раджу вам використовувати метод з фольгою, тому що він допомагає прискорити процес видалення матеріалу, і не так пересушує вашу шкіру у порівнянні з замочуванням пальців у місткості з ацетоном.
Поради для зняття нарощених нігтів
- Для початку видаліть блиск на нігтях за допомогою пилки з гритом 150. Багато топових покриттів стійкі до ацетону і не пропускають розчинник. Трохи спилявши верхній шар, ви порушите цей захисний бар'єр.
- Якщо потрібно зняти нігті акрилові, то потрібно потримати нігті в ацетоні приблизно 30-45 хвилин. Не діставайте пальці з місткості з ацетоном, і не розвертайте фольгу заздалегідь, оскільки недостатнє замочування лише сповільнить і ускладнить процес зняття нарощених нігтів.
- Завжди пам'ятайте правила безпеки в роботі з розчинниками. Не ставте відкриту місткість з ацетоном поруч із джерелами тепла, і проводьте процедуру зняття в приміщеннях, що добре провітрюються.
- Через те, що ацетон висушує нігті та шкіру, після того, як ви акуратно видалили нарощування, зробіть собі мініманікюр, і приділіть особливу увагу зволоженню нігтів.
Сподіваюся, моя інформація була для вас корисною. Будьте здорові та красиві! :)