Як захистити манікюр від вигоряння

Усі без винятку сучасні лаки мають таку неприємну особливість, як тенденція до вигоряння. Причому не варто думати, що таке можливе тільки спекотними сонячними днями. Зовсім ні – взимку ультрафіолет ніхто не скасовував, і покриття також потребує захисту. Як правильно забезпечити захист манікюру, ми зараз і поговоримо.

manikjur, zashhita manikjura, sovety po zashhite manikjura, manikjur dolgo, kak

Глянець та яскраві стильні кольори манікюру при правильному догляді можуть прослужити досить довго. Але навіть гарне покриття високотехнологічним продуктом може зіпсуватися в невідповідний для цього момент. Це стосується й перевірених часом гель лаків від солідних виробників, що також можуть неприємно вразити вигорілими плямами або прозорістю, що невідомо звідки з'явилася.

Причина зміни кольору

Деякі відтінки лаків можуть втрачати пігмент навіть у тому випадку, якщо знаходяться у тюбику, що стоїть на підвіконні. Особливо чутливі до сонячного світла нюдові пастельні відтінки лаків. Їх використовують для створення класичного френча. Саме ці тони, вигоряючи, утворюють неприємні погляду жовті плями.

manikjur, zashhita manikjura, sovety po zashhite manikjura, manikjur nadolgo, kak zashhitit' manikjur

Але це не говорить про те, що втратити зовнішню привабливість не можуть лаки інших, більш насичених кольорів. Від цього ризику не захищені і насичені яскраві тони з високим вмістом пігменту.

Додаткові фактори ризику

Додаткові чинники ризику полягають у недостатньому рівні професіоналізму майстра. Насамперед це стосується роботи з пензликом. Якщо на ньому залишився топ, який використовувався у роботі з попереднім клієнтом і, відповідно, був призначений для іншого виду лаку – ризик втрати кольору збільшується. Вже за кілька днів манікюр може змінити колір. Це відбувається через несумісність формул компонентів деяких засобів від різних фірм-виробників. manikjur, zashhita manikjura, sovety po zashhite manikjura, manikjur nadolgo, kak zashhitit' manikjur

Як захистити відтінок покриття

Обов'язково захищайте кольорове покриття спеціальним топом. Це не дозволить пігментним частинкам вигоряти на сонці. Також топ, який обов'язково повинен містити в собі стабілізатори кольору та світловідбиваючі компоненти не дозволить передчасно постаріти акриловим пластинам.

manikjur, zashhita manikjura, sovety po zashhite manikjura, manikjur nadolgo, kak zashhitit' manikjur

Існують і спеціальні захисні покриття, які спочатку були розраховані на захист від сонячних ультрафіолетових променів. Тому, якщо Ви заздалегідь знаєте, що досить часто "вигулюватимете" щойно зроблений манікюр на яскравому сонці, обов'язково звертайте увагу на косметичні засоби, до формули яких входять фільтри сонячного світла.

Вони захистять Ваш манікюр від змін кольору і він завжди радуватиме Вас своїми фарбами, насиченими та яскравими, як і першого дня після нанесення. Користуйтеся нашими порадами та звертайтеся до професіоналів – тоді Ваш манікюр буде не лише гарним, а й довговічним.