Як візуально подовжити нігті

На жаль, далеко не всім вдається відростити красиві довгі нігті . І якщо процедури відновлення нігтьових пластин ще не подіяли - спробуйте подовжити нігті візуально, за допомогою гри відтінків лаку і його фактур . Як це зробити ми зараз і поговоримо.

https://pilochka.ua/ostrye-nogti-v-mode-li-oni/

Варіації кольорової гами

Виявляється, візуально подовжити нігті можна за допомогою правильного підібраного відтінку лаку для нігтів. Добре підходять для цього темні насичені тони. Добре демонструє себе перламутровий лак з ефектами легкого переливу. Найкраще при фарбуванні трохи відступати від бічних валиків нігтя. Роблячи нігті візуально трошки вужче, ніж вони є насправді, ви візуально подовжуєте їх довжину.

Ідеально підходять для візуального подовження  нюдові відтінки лаків. Ідеально, щоб колір був якомога ближчим до природного кольору вашої шкіри. Якщо не допускати різких переходів нігті візуально виглядатимуть довше. Акценти на манікюрі розставлять натуральні тіні.

https://pilochka.ua/ostrye-nogti-v-mode-li-oni/

Дизайнерські хитрощі для подовження нігтів

Вибираючи дизайн для коротких нігтів, також можна трохи схитрувати. Вважається, що якщо за основу взяти нюдовий лак світлого відтінку, а потім зверху покрити пластину темнішим лаком, знову-таки, відступивши від країв на кілька міліметрів, нігті виглядатимуть довшими, ніж вони є насправді.

https://pilochka.ua/ostrye-nogti-v-mode-li-oni/

Якщо у ваших планах нанесення на короткі нігті геометричних візерунків, не використовуйте малюнки з горизонтальними лініями. Так само не варто покривати малюнком середину нігтя. Найкраще, якщо лінії розташовуватимуться у напрямку від основи нігтя і вздовж, до самого кінчика вільного краю.

Також візуально подовжити нігті допоможе використання поєднання світлих та темних лакових смужок. Нігті виглядатимуть об'ємніше і, відповідно, виглядатимуть довше. Якщо в манікюрі ви віддаєте перевагу градієнту, що йде від основи до вільного краю, то найкраще підбирайте вертикальний варіант, що йде з одного боку бічних валиків, до іншого. Таким чином, на нігтях виходить тінь, яка знову-таки, відразу зробить  ніготь довшим. https://pilochka.ua/ostrye-nogti-v-mode-li-oni/

Трикутний візерунок також візуально подовжує нігті, особливо, якщо розмістити малюнок у центрі нігтьової пластини. Ближче до вільного краю необхідно розміщувати звужений кінець трикутника. Так бічні частини нігтьової пластини візуально звузяться, і ніготь виглядатиме довшим.

Спробуйте дотримуватися наших рекомендацій і візуально подовжити короткі нігті. А може, у вас є власні секрети на тему, як візуально подовжити нігті? Розкажіть нам у коментарях.