Як видалити пігмент на бровах

Татуаж брів належить до однієї із найбільш затребуваних косметичних процедур. Але далеко не завжди жінки на 100% задоволені отриманим результатом. Іноді без видалення пігменту не обійтись. Чи можна виконати процедуру в домашніх умовах і з яких етапів вона складається.

tatuazh на brovjah, brovi s pigmentom, udaljaem tatuazh doma Але, спочатку варто розібратися в причинах, які змушують жінку передумати і звести нанівець результати роботи майстра косметологічного салону.

Причини видалення перманентного татуажу

Найпоширенішою на сьогодні причиною видалення пігменту з брів вважається тенденція повернення до природності. І, поряд з модними непоголеними пахвами брови теж починають вимагати натуральності. У деяких випадках пігмент дуже перешкоджає цьому.

Але це не єдина причина того, чому жінки прагнуть, чим швидше позбутися перманенту на бровах. Річ у тому, що вирішивши заощадити, і заплатити поменше, багато жінок звертаються до доморощених «майстрів», а ті, своєю чергою, не тільки неякісно виконують свою роботу, а й використовують під час процедури неякісні барвники. tatuazh на brovjah, brovi s pigmentom, udaljaem tatuazh doma

Таким чином, за кілька місяців перманент може вигоріти на сонці. Але це далеко не найстрашніше. Набагато гірше виглядають брови, перманент яких трансформувався в отруйно-яскравий рожевий, червоний, а то й зовсім неоново-зелений. Можна назвати ще одну причину видалення перманенту з брів:

  1. брови виглядають асиметрично, розрізняються за шириною чи формою.
  2. пігмент нерівномірний.
  3. відтінок пігменту не підходить до кольоротипу обличчя.
  4. хочеться змінити імідж.

Деякі жінки бажають видалити татуаж через бажання випробувати на собі новий і досконаліший метод корекції форми брів.

Видаляємо перманент вдома

Головне, про що слід пам'ятати, приступаючи до домашнього видалення перманенту - не перестарайтеся. У жодному разі не можна перевищувати рекомендовану концентрацію препарату. Крім цього, перш ніж повністю покривати брови отриманим засобом, слід попередньо спробувати його дію на маленькій ділянці тіла й пересвідчитися, чи не викликатиме він алергії. tatuazh на brovjah, brovi s pigmentom, udaljaem tatuazh doma Отже, в домашніх умовах перманент можна видалити:

  • перекисом водню;
  • морський сіллю;
  • йодом;

Зараз я розповім, як готувати кожен із цих складів.

Перекис водню

Ефективний лише для свіжого перманенту. Концентрація понад 3% небезпечна і може призвести до опіків. Застосування:

  • на шкіру навколо брів рясно наносять жирний крем;
  • перекис легкими дотиками нанесіть на перманент - використовуйте для цього ватяну паличку;
  • на брови після обробки накладайте крем.

tatuazh на brovjah, brovi s pigmentom, udaljaem tatuazh doma Ці маніпуляції слід виконувати тричі на день. Якщо Ваша шкіра надто чутлива, змішуйте перекис із молоком. Такий метод видалення не діє дуже швидко, і результат буде помітний лише за кілька тижнів. Якщо на шкірі з'явилося почервоніння, необхідно відразу ж припиняти процедуру.

Морська сіль

З неї готується скраб, ефект від якого Ви помітите після перших маніпуляцій. Харчова сіль дрібного помолу та морська сіль змішуються у пропорції 1:1. Брови попередньо знежирюються господарським милом та витираються насухо.

Невелика кількість засобу наноситься на брови губкою чи пальцями. У жодному разі не можна допускати попадання суміші на слизові оболонки. Через 20 хв засіб змивають теплою водою. Для загоєння шкіру обробляють Бепантеном або Пантенолом.

Зверніть увагу! Процедура може бути хворобливою та небезпечною. Якщо засіб перетримати або використовувати занадто велику концентрацію - можлива поява рубців або шрамів. Це можливо при чутливій шкірі. tatuazh на brovjah, brovi s pigmentom, udaljaem tatuazh doma

Йод

Це один із найбільш щадних способів. Ватяну паличку занурюють у йод і наносять його на брови 2-3 рази на день. Після цього брови змащуються вазеліном чи жирним кремом. Залежно від глибини та хімскладу на видалення пігменту може піти кілька місяців. Для того, щоб процедура була безпечною, йод застосовується тільки в 5% концентрації. У разі, якщо шкіра почне лущиться - здирати скоринку, що з'явилася, силою не можна.

Пробуйте наші поради на практиці та поділіться своїми враженнями у коментарях. Якщо ж у Вас є власні рецепти освітлення пігменту на бровах – чекаємо їх у коментарях.