Як вибрати майстра для нарощування вій

Дуже непростим завданням для багатьох жінок є вибір майстра лешмейкера. Нарощування вій – відповідальна процедура і дуже хочеться потрапити до надійних професійних рук. Поговоримо про те, за якими критеріями необхідно вибирати фахівця для нарощування.

Кожна салонна процедура, що змінює зовнішність, завдання серйозне і до вибору майстра необхідно підходити дуже ретельно. Нарощування вій може подарувати променистий і привабливий погляд, а може своєю неакуратністю та неякісним виконанням зробити очі бляклими та призвести до початку запальних процесів.

Як визначити професіоналізм лешмейкера?

Незалежно від того, де працює майстер – вдома, в салоні або з виїздом додому до клієнта, він повинен ретельно дотримуватись заходів безпеки. Йдеться про стерильність інструментів, своєчасну їхню дезінфекцію. Правильна обробка інструментів є надзвичайно важливою.

Більшість жінок вибирає не приватного майстра, а професійний салон з якісним обладнанням для стерилізації інструментів. Навряд чи хтось із приватних майстрів зможе дозволити собі придбати професійний автоклав та подібну до нього дорогу техніку.

Якісна стерилізація інструментів дуже важлива, оскільки без неї вони стануть переносниками вірусів та патогенних мікробів. Дарма багато хто думає, що для того, щоб стерилізувати інструменти, потрібно просто протерти їх дезінфікуючим складом. Повна стерильність можлива лише після багаторівневої професійної обробки із впливом високих температур.

Не менш важливим аспектом вибору є матеріали, якими користується майстер. Лешмейкер, що поважає себе, ніколи не буде працювати з дешевими матеріалами низької якості. Така продукція просто не може забезпечити належний зовнішній вигляд та стійкість нарощених вій.

Якщо ж матеріали високоякісні, вони, крім прекрасного зовнішнього вигляду, гарантують абсолютну безпеку – відсутність алергії, сверблячки та інших дискомфортних відчуттів.

І, звичайно ж, виконуючи процедуру нарощування, майстер повинен ретельно дотримуватися всіх технологічних процесів. Тільки в цьому випадку все пройде чудово.

Милі дами, від щирого серця бажаємо вам знайти хорошого лешмейкера. І не забувайте поділитися з нами інформацією про те, як саме ви його шукали.