Як вибрати фрези для манікюру
У наш час ми можемо спостерігати велику різноманітність фрез для манікюру. Від великої кількості просто голова йде кругом. Як зрозуміти яка підійде найкраще? Сьогодні поговоримо про те, як вибрати фрези для апаратного манікюру .
Фрези розрізняються за формою, діаметром, матеріалом з якого виготовлені, і ступенем абразивності.
Форма фрез для манікюру
За формою насадки бувають: голкоподібні, кулясті, конусні.
Діаметр насадок для фрезера
По діаметру фрези варіюються від 1 до 7 мм, якщо йдеться про використання для манікюру. Як правило, насадки діаметром більше для манікюру не використовуються, проте їх можна застосовувати, наприклад, в педикюрі.
З якого матеріалу виготовлені фрези?
Твердосплавні насадки (мають поздовжньо-поперечні насічки, і використовуються в основному для видалення штучного покриття та обробки великих мозолів).
Карбідні. Вони бувають з кольоровим напиленням, і головна їхня відмінність від твердосплавних насадок у тому, що вони набагато довше служать. Одна моя знайома майстер манікюру використовувала карбідні фрези протягом 7 (!!!) років, і при цьому вони досі залишилися гострими та знімають покриття як олію. Звичайно ж, такі насадки дорожчі, порівняно з твердосплавними, проте можливість тривалого використання робить покупку обґрунтованою.
Керамічні. У продажу бувають різних кольорів, використовуються для зняття гель-лаку, і мають тонші ножі, внаслідок чого проникають глибше в матеріал. З такими фрезами слід бути дуже обережними, особливо якщо ви майстер-початківець, тому що є ймовірність, що разом з покриттям, ви пропиляєте і нігтьову пластину. Тому своє знайомство з апаратним манікюром найкраще розпочати спочатку із твердосплавними насадками, а потім уже переходити на керамічні. Однак якщо ви майстер з досвідом, то зняття покриття з використанням керамічної фрези, займе набагато менше часу.
Корундові насадки. Також продаються в різноманітних кольорах, і зазвичай колір визначає абразив. Корунд – це різновид кераміки, і такі фрези призначені для обробки як шкіри, так і нігтя.
Алмазні фрези. Такі насадки працюють за принципом мікропилки, тобто вони поступово, шар за шаром спилюють те, що вам потрібно. Алмазними фрезами можна обробляти нігтьову пластину, і шкіру. Це дуже універсальні та багатофункціональні насадки.
Безпечна фреза. Незамінний помічник для майстра манікюру-початківця. З нею у вас не буде можливості пропиляти нігтьову пластину. І вже після того, як ви зрозумієте принцип роботи апарату, можна переходити на новий рівень, наприклад, до використання алмазних насадок.
Силікон-карбідні фрези. Використовуються для шліфування та полірування шкіри та нігтів. В такому випадку колір фрези також визначає абразив.
Пісочні ковпачки. Використовуються для дії на шкіру, як у манікюрі, так і в педикюрі. Пісочні ковпачки мають різну абразивність, наприклад від 100 до 240 грит, і що менше цифра, то грубіше ковпачок.
Абразивність фрез для манікюру
Фрези для манікюру розрізняються за своєю абразивністю, тобто за ступенем жорсткості обробки. Абразив можна легко оцінити навіть на око, чим менше частинки – тим м'якша насадка. Також для зручності користувачів на насадках можна побачити різні колірні насічки, або комірці, як їх ще називають. Як правило, чим темніший колір, тим жорсткіший фреза. Якщо на фрезі немає насічок, це означає, що вона дуже м'яка.
Необхідно правильно підібрати абразив під тип шкіри та руку вашого клієнта, або ж під себе кохану, якщо ви купили фрезер для домашнього використання. Тому я рекомендую вам мати в арсеналі насадки різні за жорсткістю, наприклад, синій абразив - для сухої, огрубілої кутикули; а червона або жовта насічка – для тонкої, вологої над шкірки.
Якщо говорити про твердосплавні насадки, то чорну та зелену використовують для зняття штучного матеріалу, наприклад акрилу або гелю; синя або червона для гель-лаку; і жовта – для майстрів-початківців.
В алмазних насадках синій та зелений абразив використовується для обробки бічних валиків, для роботи із сухою шкірою. Червоний абразив – найпопулярніший серед майстрів, і використовується як для підвищення кутикули, так і для обробки бічних пазух. А жовтий абразив – найм'якший, і ідеально підійде майстрам-початківцям для роботи з тонкою, вологою, або чутливою кутикулою.
Як часто потрібно міняти фрези для манікюру?
Термін служби насадок залежить від інтенсивності їх використання, виду робіт, кількості клієнтів та методу стерилізації. У середньому це 1-3 місяці для насадок китайського, російського та білоруського виробництва, і від 3-х місяців до декількох років, якщо фрези виготовлені в США, Німеччині, або Швейцарії.
Сподіваюся, моя стаття була вам корисною. Не забудьте додати наш сайт в закладки, щоб першими дізнаватися корисну інформацію про манікюр і не тільки. Будьте здорові та красиві! :)