Як уникнути проблем після гоління ніг

Гоління ніг – це процедура, що стала обов'язковою для багатьох жінок. Не всім до душі шугаринг чи воскові смужки. Але, якщо класичний спосіб позбавлення зайвого волосся для Вас вже давно став звичним, постарайтеся не допускати при виконанні процедури найпоширеніших помилок.

al'ternativa brit'ju, brit'e stankom, problemy posle brit'ja, razdrazhenie posle brit'ja

Часта зміна станків для гоління

Бритви як з подвійним, так і з одинарним лезом при голінні підходять занадто близько до шкіри. Через це можливі подразнення та травми волосяних фолікулів. Вплив тупого леза схожий на дію скребка. Тому, користуватися одним станком для гоління більше 2-х разів не варто. al'ternativa brit'ju, brit'e stankom, problemy posle brit'ja, razdrazhenie posle brit'ja

Електричні бритви безпечніші

Якщо Ви не можете відмовитися від гоління – переходьте на електричну бритву. Шкіра після гоління буде більш гладкою і ризик виникнення подразнень та запалень набагато менший.

Проти вугрові препарати

Це може бути крем місцевої дії з високим до 2.5 – 5% вмістом розчину пероксиду бензолу. Такі засоби знизять запальні реакції після гоління та подразнення. Такі креми можна застосовувати щодня.

al'ternativa brit'ju, brit'e stankom, problemy posle brit'ja, razdrazhenie posle brit'ja

Якщо ж позбавиться подразнень після гоління станком не виходить - постарайтеся перейти на альтернативні методики позбавлення зайвого волосся. Наприклад, почніть використовувати лосьйони. Але для початку не забувайте пройти спеціальний тест і переконатися у відсутності алергічних реакцій. Для цього трошки засобу нанесіть на внутрішній згин ліктя. Якщо протягом доби алергії немає – можете сміливо користуватися засобом для депіляції.

Звичайно ж, дослухатися до наших рекомендацій варто. Але якщо і після цього на шкірі з'являються горбки або опіки – візит до лікаря відкладати не варто. Також ознаками інфікування може бути припухлість, жар або пульсація. al'ternativa brit'ju, brit'e stankom, problemy posle brit'ja, razdrazhenie posle brit'ja

Так що, милі дами, гладкі ніжки - це добре, проте, не варто забувати про своє здоров'я. Обов'язково дбайте про себе, а ми бажаємо Вам успіхів. У випадку, якщо у Вас є власні секрети, які можуть допомогти позбавитися від запалення та інфікування після гоління – поділіться ними у коментарях.