Як скоротити час манікюру
Сервіс "Пилочка" прагне бути корисним не тільки клієнтам, а й нашим дорогим колегам. Тому сьогодні я розповім вам, як скоротити час манікюру, не втрачаючи у якості.
Усім нам хочеться працювати швидше. Щоб менше втомлюватися, мати більше вільного часу, або навпаки мати щільний запис, і більше заробляти. Тому я вирішила поділитися з вами деякими "фішками", які допоможуть майстрам манікюру заощадити час та полегшити роботу.
Оцінка роботи
Отже, перша порада – це правильний аналіз ситуації. На цьому етапі ви повинні оцінити стан нігтів клієнта: чи є тріщини, чи є відшарування, чи покази до ремонту, які матеріали нам знадобляться для того, щоб провести послугу. Обов'язково слід з'ясувати переваги та очікування людини. Також на цьому етапі ми відразу формуємо кольорові рішення, а також попередньо формуємо бажаний дизайн і намічаємо масштаб і поетапний план роботи, щоб у процесі манікюру ми не збивалися, і провели якісну послугу на кожному нігті по черзі.
Ті майстри, які не надають належного значення попередньому етапу, напевно, вже помічали, що в процесі манікюру їм доводиться ходити з одного кута кабінету в інший, для того, щоб зібрати додаткові матеріали, саме це займає багато часу.
Порядок та організація робочого місця
Існує безліч аспектів, які вплинуть на швидкість вашої роботи та її зручність. Це і ширина столу, і висота стільця, і освітлення з певного боку - все це важливі чинники. Про це сказано незліченну кількість разів усіма і всюди, на будь-яких курсах, на багатьох навчальних відео, але майстри все одно нехтують цим моментом, і витрачають на роботу більше часу, адже в хаосі дуже складно налагодити робочий процес.
Спочатку потрібно правильно організувати простір. Ящики, полиці, органайзери - це все допоможе вам прискорити процес роботи і як мінімум перебувати в чистоті, що буде приємно і вам, і вашому клієнту. Розставте лаки на поличках, а інші матеріали розсортуйте у пластикові органайзери. Раджу вам вибирати такі органайзери, які б дозволяли бачити що саме в них знаходиться.
Зручні матеріали для роботи
Новачки дуже часто недооцінюють цю пораду, бо вважають, що можна навчитися на дешевому матеріалі, і вже потім придбати щось дорожче та якісніше. Насправді саме на цьому моменті багато хто стопориться, і не може ні навчитися, ні прискоритися, ні зрозуміти проблеми у своїй роботі. Гарний матеріал – це 50% успіху. Це і зручна база, яка не тече та легко лягає, це і гелі, і консилери.
Те саме стосується і лаків. Для майстра дуже важливо, щоб лаки лягали в один, максимум два шари, щоб вони обов'язково були щільної пігментації, добре перекривали нігтьову пластину, і при цьому не залишали полоси.
Крім матеріалів важливий і добрий інструмент. Інструменти - це не тільки ріжучі знаряддя, але також ваші пензлі. Слідкуйте за тим, щоб вони були свіжими, ні в якому разі не розпушені, а ріжучий інструмент завжди був вчасно заточений, тому що саме це все впливає на швидкість вашої роботи, і на задоволення, яке ви від неї отримуєте. :)
Щільний запис
Я думаю що дівчата, які працюють вже давно, помітили, що коли приходить клієнт, і ні з того ні з сього просить: «Ой, а можна швидше, у мене мало часу, і є лише година», ви якимось чарівним чином прискорюєтеся. Просто якась магія! :)
Коли у вас є щільний запис, і ви розумієте, що виконуєте стандартну послугу приблизно за дві години, ставте запис наступного клієнта рівно через 2 години. Якщо у вас буде проміжок між клієнтами не дві, а 4 години, то ви так само чарівним чином чомусь уповільнюватиметеся. Це і розмови з клієнтом, і саме розуміння того, що вам нема куди поспішати.
Навіть якщо у вас поки що не так багато клієнтів, намагайтеся не робити великий проміжок часу між ними, і це буде вас «підштовхувати» працювати швидше.
Сподіваюся мої поради вам знадобляться, і допоможуть успішно організувати робочий процес. Однак найголовніше, щоб з прискоренням тривалості процедури, не знизилася якість послуг, адже найголовніше – це кінцевий результат, який має порадувати як клієнта, так і майстра. :)