Як скоротити час манікюру

Сервіс "Пилочка" прагне бути корисним не тільки клієнтам, а й нашим дорогим колегам. Тому сьогодні я розповім вам, як скоротити час манікюру, не втрачаючи у якості.

kak sokratit vremya manikyura, kak uskorit manikyur, kak organizovat rabochiy process, rabochee mesto mastera manicura, skolko dlitsya manikyur, manikyur s gel lakom, s chego nachat manikyur, kak delat manikyur bystree, kak sdelat manicur bystro

Усім нам хочеться працювати швидше. Щоб менше втомлюватися, мати більше вільного часу, або навпаки мати щільний запис, і більше заробляти. Тому я вирішила поділитися з вами деякими "фішками", які допоможуть майстрам манікюру заощадити час та полегшити роботу.

Оцінка роботи

Отже, перша порада – це правильний аналіз ситуації. На цьому етапі ви повинні оцінити стан нігтів клієнта: чи є тріщини, чи є відшарування, чи покази до ремонту, які матеріали нам знадобляться для того, щоб провести послугу. Обов'язково слід з'ясувати переваги та очікування людини. Також на цьому етапі ми відразу формуємо кольорові рішення, а також попередньо формуємо бажаний дизайн і намічаємо масштаб і поетапний план роботи, щоб у процесі манікюру ми не збивалися, і провели якісну послугу на кожному нігті по черзі.

otsenka sostoyaniya nogtey,kak sokratit vremya manikyura, kak uskorit manikyur, kak organizovat rabochiy process, rabochee mesto mastera manicura, skolko dlitsya manikyur, manikyur s gel lakom, s chego nachat manikyur, kak delat manikyur bystree, kak sdelat manicur bystro

Ті майстри, які не надають належного значення попередньому етапу, напевно, вже помічали, що в процесі манікюру їм доводиться ходити з одного кута кабінету в інший, для того, щоб зібрати додаткові матеріали, саме це займає багато часу.

Порядок та організація робочого місця

Існує безліч аспектів, які вплинуть на швидкість вашої роботи та її зручність. Це і ширина столу, і висота стільця, і освітлення з певного боку - все це важливі чинники. Про це сказано незліченну кількість разів усіма і всюди, на будь-яких курсах, на багатьох навчальних відео, але майстри все одно нехтують цим моментом, і витрачають на роботу більше часу, адже в хаосі дуже складно налагодити робочий процес.

rabochiy stol mastera manikyura, kak dolzhno vyglyadet rabochee mesto mastera manikyura, kak sokratit vremya manikyura, kak uskorit manikyur, kak organizovat rabochiy process, rabochee mesto mastera manicura, skolko dlitsya manikyur, manikyur s gel lakom, s chego nachat manikyur, kak delat manikyur bystree, kak sdelat manicur bystro

Спочатку потрібно правильно організувати простір. Ящики, полиці, органайзери - це все допоможе вам прискорити процес роботи і як мінімум перебувати в чистоті, що буде приємно і вам, і вашому клієнту. Розставте лаки на поличках, а інші матеріали розсортуйте у пластикові органайзери. Раджу вам вибирати такі органайзери, які б дозволяли бачити що саме в них знаходиться.

rabochiy stol mastera manikyura, kak dolzhno vyglyadet rabochee mesto mastera manikyura, kak sokratit vremya manikyura, kak uskorit manikyur, kak organizovat rabochiy process, rabochee mesto mastera manicura, skolko dlitsya manikyur, manikyur s gel lakom, s chego nachat manikyur, kak delat manikyur bystree, kak sdelat manicur bystro

Зручні матеріали для роботи

Новачки дуже часто недооцінюють цю пораду, бо вважають, що можна навчитися на дешевому матеріалі, і вже потім придбати щось дорожче та якісніше. Насправді саме на цьому моменті багато хто стопориться, і не може ні навчитися, ні прискоритися, ні зрозуміти проблеми у своїй роботі. Гарний матеріал – це 50% успіху. Це і зручна база, яка не тече та легко лягає, це і гелі, і консилери.

kak sokratit vremya manikyura, kak uskorit manikyur, kak organizovat rabochiy process, rabochee mesto mastera manicura, skolko dlitsya manikyur, manikyur s gel lakom, s chego nachat manikyur, kak delat manikyur bystree, kak sdelat manicur bystro, materialy dlya manikyura, gel lak dlya nogtey, baza dlya manikyura

Те саме стосується і лаків. Для майстра дуже важливо, щоб лаки лягали в один, максимум два шари, щоб вони обов'язково були щільної пігментації, добре перекривали нігтьову пластину, і при цьому не залишали полоси.

Крім матеріалів важливий і добрий інструмент. Інструменти - це не тільки ріжучі знаряддя, але також ваші пензлі. Слідкуйте за тим, щоб вони були свіжими, ні в якому разі не розпушені, а ріжучий інструмент завжди був вчасно заточений, тому що саме це все впливає на швидкість вашої роботи, і на задоволення, яке ви від неї отримуєте. :)

instrumenty dlya manikyura, manikyurnie instrumenty, vse dlya manikyura, kak sokratit vremya manikyura, kak uskorit manikyur, kak organizovat rabochiy process, rabochee mesto mastera manicura, skolko dlitsya manikyur, manikyur s gel lakom, s chego nachat manikyur, kak delat manikyur bystree, kak sdelat manicur bystro

Щільний запис

Я думаю що дівчата, які працюють вже давно, помітили, що коли приходить клієнт, і ні з того ні з сього просить: «Ой, а можна швидше, у мене мало часу, і є лише година», ви якимось чарівним чином прискорюєтеся. Просто якась магія! :)

Коли у вас є щільний запис, і ви розумієте, що виконуєте стандартну послугу приблизно за дві години, ставте запис наступного клієнта рівно через 2 години. Якщо у вас буде проміжок між клієнтами не дві, а 4 години, то ви так само чарівним чином чомусь уповільнюватиметеся. Це і розмови з клієнтом, і саме розуміння того, що вам нема куди поспішати.

manikyur s gel lakom, manikyur v kieve, manikyur s vyezdom na dom, shellak na domy, gde sdelat manicur v kieve, kak sokratit vremya manikyura, kak uskorit manikyur, kak organizovat rabochiy process, rabochee mesto mastera manicura, skolko dlitsya manikyur, manikyur s gel lakom, s chego nachat manikyur, kak delat manikyur bystree, kak sdelat manicur bystro

Навіть якщо у вас поки що не так багато клієнтів, намагайтеся не робити великий проміжок часу між ними, і це буде вас «підштовхувати» працювати швидше.

Сподіваюся мої поради вам знадобляться, і допоможуть успішно організувати робочий процес. Однак найголовніше, щоб з прискоренням тривалості процедури, не знизилася якість послуг, адже найголовніше – це кінцевий результат, який має порадувати як клієнта, так і майстра. :)