Як роздратувати майстра манікюру

Як не дивно, але трапляються випадки, коли майстри манікюру  готові прямо вибухнути від агресії й почуття власного безсилля. І найчастіше винні у цьому саме їхні клієнтки. Поговоримо про те, що найбільше злить майстрів нейл арту.

Домашній манікюр перед відвідуванням салону

Для багатьох майстрів це неймовірно жорсткий тригер. Жінки, зробивши манікюр перед манікюром в домашніх умовах допускають велику кількість помилок, виправити які майстру часом нелегко. До найпоширеніших з них належать:

  • порізана після побутових кусачок шкіра;
  • внутрішні надриви кутикули;
  • кровоточиві ранки.

Майстру набагато простіше зробити манікюр "з нуля", ніж виправляти всілякі помилки та огріхи клієнта. Отже, не варто намагатися полегшити завдання фахівця. Найкраще, якщо до походу в салон ви нічого не робитимете самостійно.

Педикюр із "застриженими" кутами 

Якщо ви обріжете вдома нігті на ногах аж до живого м'яса, майстру доведеться зіпсувати собі чимало нервів, перш ніж вдасться привести ноги до ладу. Фахівцям буде надзвичайно складно обробляти шипи, що запалилися після неправильного втручання, і повертати ногам невимушену ходу.

Прохання про покриття хворих на нігті

Такі запити в манікюрних салонах справа цілком звична. Чомусь більшість жінок вважають цілком нормальним явищем покриття лаком нігтя з нездоровим виглядом, нігтя з грибком, гематомою, синьогнійною паличкою або оніхолізисом. Жінки, замість того щоб вирушати до лікаря, біжать до манікюрного салону з проханнями про декоративне покриття. Ні один майстер, що поважає свою репутацію, не піде на таку авантюру – лаком покриваються виключно здорові нігтьові пластини.

Приховування обсягів робіт

Це також здатне роздратувати майстра манікюру, який звично планує всі процедури наперед. Якщо ви, записуючись в салон, сказали, що потрібно однотонне покриття, а насправді потрібно і лагодити нігті, і нарощувати їх, і виконувати ще цілу серію додаткових процедур – це щонайменше несправедливо стосовно майстра – таким чином ви зірвали йому весь робочий графік.

Звичайно ж, якщо ви постійно робите манікюр в одного майстра, то, напевно, за роки вже встигли узгодити всі нюанси й давно не тріпаєте один одному нерви. Якщо ж майстер для вас новий – намагайтеся принаймні не допускати найпоширеніших помилок, про які ми зараз розповіли.

А може, у вас є власні зауваження з приводу того – що саме на дух не переносять майстри манікюру? Розкажіть нам у коментарях.