Як продовжити життя педикюру

Гарний педикюр – гордість кожної жінки. Поговоримо про те, що потрібно робити, щоб продовжити його життя.

Виявляється, не так вже й багато потрібно для того, щоб педикюр не переставав радувати вас протягом тривалого періоду. Йдеться про:

  • крем із вмістом сечовини;
  • пилку з абразивом (бажано, щоб це був карбід кремнію);
  • прозоре покриття.

Крем для стоп рекомендується використовувати щодня на ніч. Особливо це важливо якщо на вулиці спека або ж ви перебуваєте у відпустці на морському березі. Креми, що містять у своєму складі сечовину довели свою ефективність у боротьбі з мозолями. Крім цього, вони добре зволожують шкіру, не дозволяючи їй ставати грубшою.

Саме тому настільки важливо використати такий крем на морі. І пісок, і морська шкіра дуже сушать шкіру, а правильно підібраний засіб допоможе цього уникнути. Також позбавить він і від тріщин на п'ятах.

Пилка для стоп з абразивом з карбіду кремнію відмінно підходить для догляду за шкірою на п'ятах. Вона практично не травмує шкіру. Щоправда, фахівці не рекомендують використовувати її частіше одного разу на тиждень. Якщо використовувати таку пилку частіше ефект буде протилежним - шкіра почне грубіти набагато швидше.

Що стосується самого покриття, то запобігти розтріскуванню лаку та продовжити термін, протягом якого лак не втратить своєї яскравості можна за допомогою нанесення поверх вибраного дизайну педикюру прозорого лаку. Нанесіть його тонким шаром, і ваш педикюр ще довго залишатиметься свіжим.

Зверніть увагу на наші рекомендації та довгого життя вашому педикюру.