Як продовжити життя манікюру

Ви зробили гарний манікюр і майстру вдалося догодити вам? Цілком логічно, що в такому разі захочеться зберегти таку красу якомога довше.

термін життя манікюру Але що робити, якщо вже на третій день кутикула починає зрадницьки відростати, а лак злазить? Намагатимусь підказати вам, як зберегти свіжість нового манікюру надовго.

Рекомендація перша - лак повинен повністю висохнути

Дайте лаку добре висохнути, тоді у нього з'явиться шанс залишитись на нігтях хоча б протягом семи днів. Щоб добре підсушити лак не варто приступати до виконання домашніх обов'язків відразу після нанесення манікюру. Найкраще почекати годинку-другу.

Тонкий шар засобу

Також для прискорення процесу сушіння варто прислухатися до рекомендацій фахівців, які говорять про те, що лак потрібно наносити тонким шаром, а відразу ж після його нанесення можна опустити нафарбовані нігті в місткість з холодною водою. Це забезпечить кращу зчіпку лаку з нігтями та дозволить йому засохнути швидше. srok жижі manikjura, manikjur nadolgo, kachestvenny manikjur

Доглянута кутикула

Обов'язково потрібний регулярний догляд за кутикулою. Ви навіть не можете собі уявити, на що здатна, здавалося б, звичайна олія для нігтів. Пом'якшуючи кутикулу вона, в першу чергу, робить самі нігті більш еластичними й, відповідно, запобігає появі на лаку сколів і тріщин. Ще однією незамінною властивістю олії для кутикули є водовідштовхувальна дія. А волога, як відомо всім у косметичних салонах – один із найголовніших ворогів манікюру. srok жижі manikjura, manikjur nadolgo, kachestvenny manikjur

Використовуємо топ

Роблячи манікюр, намагайтеся наносити фінішне, або, як його ще називають, топове покриття. Його наносять наприкінці процедури. Таким чином, Ви ще більше збільшуєте шанси уникнути сколів і зробити сам манікюр більш насиченим та яскравим незалежно від того, який варіант верхнього покриття був обраний – глянсовий чи матовий.

Ще один секрет – якщо наносити топ щодва дні, черговий похід до майстра з манікюру можна буде відкласти ще на кілька днів. І, фінальна фішка – користуйтеся звичайним, а не швидковисихаючим топом, щільність останнього лише ускладнить процес висихання лаку. srok жижі manikjura, manikjur nadolgo, kachestvenny manikjur

Волога – ворог

Повернемося ще раз до вологи – головного ворога манікюру. Для того, щоб запобігти її потраплянню під мікроскопічні тріщини лаку, необхідно, як кажуть у народі, «запечатувати» край нігтя. Це також допомагає уникнути появи сколів, але лак при цьому обов'язково потрібно наносити не лише на нігтьову пластину, а й на торець.

Щоб уникати контакту з вологою, обов'язково одягайте гумові роботи, коли збираєтеся робити вологе прибирання, особливо якщо планується використання хімічно агресивних засобів. Не обійтися без рукавичок і при виконанні садово-городніх робіт. srok жижі manikjura, manikjur nadolgo, kachestvenny manikjur

Також обов'язково слід звертати увагу на мило, яке ви використовуєте у повсякденному житті. Наприклад, мило з антибактеріальним складом містить більший відсоток спирту. Відповідно, воно за лічені дні позбавить лакового покриття блиску і сили. Нігті стануть бляклими та ламкими.

Використовуйте наші нескладні поради та насолоджуйтесь тривалістю життя манікюру. Ми ж, як завжди, чекаємо фото гарних нігтиків у коментарях)