Як правильно наносити термолак

Популяризація термо лаку «у народі» стрімка. Температурний принцип дії лаку ґрунтується на дії найдрібніших частинок, які сприяють зміні кольору покриття залежно від температурних показників зовнішнього середовища.

gradient termolakom, manikjur termolakom, нанесення termolaka, termolak, termolak на nogtjah Виробники пропонують широку лінійку вибору кольорів. Палітра кольорів термолаків варіюється від білого до темно-фіолетового. Щоправда, по самому флакончику визначити, як саме змінить колір лак і наскільки сильно зміниться його відтінок не вийде. Щоб приблизно зрозуміти, що на Вас чекає необхідно уважно розглядати вкладку із зображенням.

Підбираючи колір пам'ятайте про єдине правило - при потеплінні в приміщенні відтінок світлішатиме, а при переході в приміщення з нижчою температурою - стає темнішим. Термо лаки тому і варто купувати навесні, взимку чи восени. У цей час різниця температур на вулиці та в приміщенні особливо суттєва і лак більш контрастно змінює колір.

Правила нанесення

gradient termolakom, manikjur termolakom, нанесення termolaka, termolak, termolak на nogtjah У нанесенні термолаку немає своїх особливих секретів. Технологія нанесення ідентична маніпуляціям зі звичайним гель лаком :

  • зробіть апаратний чи класичний манікюр ;
  • надайте нігтям бажану форму за допомогою улюбленої пилочки;
  • видаліть кутикулу;
  • нанесіть шар бази та дайте їй висохнути;
  • швидкими рухами від середини нігтя до боків нанесіть 2 шари термолаку;
  • дочекайтеся висихання лаку ;
  • нанесіть закріплювач.

Термін протягом якого термо лак прикрашатиме Ваші пальчики такий же як і термін «носіння» звичайного гель лаку. А ось видалити його можна звичайною рідиною для зняття лаку, що не містить ацетону.

Дизайн нігтів термо лаком

Якщо, попри незвичайний ефект однорідного покриття, Вам захочеться чогось ще більш оригінального, то можна пофантазувати й спробувати один з наступних дизайнів.

gradient termolakom, manikjur termolakom, нанесення termolaka, termolak, termolak на nogtjah

Французький манікюр

Сильно перенавантажуватися і виводити «усмішку», користуючись термо лаком, не доведеться. Цей засіб допомагає формувати цю лінію практично самостійно. Правда, виходить вона трохи розпливчастою, і манікюр буде чимось схожий на градієнт.

gradient termolakom, manikjur termolakom, нанесення termolaka, termolak, termolak на nogtjah

Градієнтний

Термолак у поєднанні зі звичайним лаком – ідеальне поєднання для створення градієнта. Першим шаром наноситься простий лак, а вже другим йде термо лак. При цьому відтінки лаків бажано підбирати схожі.

До речі, якщо Вам потрібний триваліший ефект, Ви можете звернути увагу на шелаки з ефектом термо. Це дозволить насолоджуватися красивим дизайном манікюру упродовж двох або й більше тижнів. Спробуйте створювати незвичайні дизайни самостійно та обов'язково викладайте фото в коментарі.