Як правильно наносити магнітний лак

У своїй статті я хотіла б спростувати думку, що склалася щодо того, що користуватися гель лаком на магнітній основі дуже складно і процедуру можна виконати тільки в манікюрному салоні.

magnitny gel' lak, magnitny manikjur, manikjur magnitny, koshachij glaz, manikjur doma

Насправді все робиться елементарно і все легко можна зробити в домашніх умовах.

Які матеріали та інструменти знадобляться

Все, що для цього необхідно, це підготувати всі необхідні пристрої та матеріали та долучити до справи власну фантазію. Для того, щоб в домашніх умовах зробити надзвичайно красивий манікюр магнітним гель лаком, Вам знадобляться такі матеріали та інструменти:

Послідовність дій

Щоб магнітний гель лак добре тримався, Вам необхідно дотримуватись певної послідовності дій. magnitny gel' lak, magnitny manikjur, manikjur magnitny, koshachij glaz, manikjur domaОтже:

  1. Спершу необхідно ретельно очистити нігті від старого лакового покриття. Для цього можна використовувати пилку або спеціальну рідину. Без використання пилки не можна буде обійтися під час корекції нігтів після попереднього покриття гель лаком.
  2. Знежирити нігті можна спеціалізованою рідиною, якщо її під рукою немає, можна використовувати звичайний спирт.
  3. Після знежирення наноситься праймер. Це необхідно для забезпечення зчеплення між нігтем та гель лаком. Також для того, щоб уникнути відшарування на кінчиках, потрібно запечатати праймером кінчики нігтів.
  4. Після обробки праймером наноситися базовий перший шар гель лаку. Він висушується в лампі. Якщо Ви використовуєте лед-лампу нігті слід тримати в ній від 20 до 60 секунд. Якщо використовується УФ лампа, нігті тримають від 2 до 3 хвилин.
  5. Якщо після цього ви виявите на нігтях нерівності, можна накласти на нігті ще один шар гель лаку.
  6. Не забувайте про те, що при нанесенні гель лаку кінчики нігтів також запечатуються. magnitny gel' lak, magnitny manikjur, manikjur magnitny, koshachij glaz, manikjur doma
  7. Застосування бази допомагає захистити нігті від пігменту, зміцнює нігті та захищає від агресивних компонентів, що входять до складу кольорового покриття.
  8. Перш ніж наносити на нігті колір, потрібно прибрати липкий шар. Це допоможе запобігти розводам, які може утворювати гель лак. Виконавши всі перераховані вище процедури можна наносити магнітний гель лак, ретельно просушуючи його в спеціальній лампі.

Вибір дизайнерського магніту

Для того, щоб дизайн нігтів був барвистим і незвичайним, необхідно підібрати відповідний інструмент. Як варіант можна звернути увагу на спеціальну магнітну ручку, призначену для нанесення гель лаку – вона ідеально підходить для малювання візерунків на нігтях. Також можна купити й простіший візерунковий магніт. magnitny gel' lak, magnitny manikjur, manikjur magnitny, koshachij glaz, manikjur doma

Потім на нігті наносять ще один, щільніший шар лаку і починають "намагнічування" нігтів. Тут важливо дотримуватися техніки виконання фарбування. Намагнічувати потрібно кожен палець окремо та одразу ж просушувати його в лампі. Це дозволить Вам зробити акуратний манікюр із гарним чітким малюнком.

Спробуйте зробити домашній манікюр у такий спосіб і діліться з нами тим, що у Вас вийшло в коментарях.