Як позбавиться від навислого століття – секрети гарного макіяжу

Нависла повіка – це проблема, яка турбує багатьох. Найчастіше вона пов'язана із середнім віком. Однак, не застрахований ніхто незалежно від вікової групи або статевої приналежності. Проте, як правило, нависла повіка пов'язують з природними процесами старіння організму.

navisshee veko, tjazheloe veko, krasivye veki, uprazhnenija dlja vek, veki gimnastika, gimnastika dlja glaz Чи залежить проблема від ретельності догляду за шкірою

Як не прикро це звучить, але проблема навислих повік зовсім не пов'язана з тим, наскільки ретельно і регулярно жінка доглядає шкіру свого обличчя. У той самий час це неприємне явище значно змінює вираз погляду – він стає важчим, тьмяніє, до віку додаються зайві роки.

Чи можна позбутися навислих повік

Щоправда, якщо ця неприємність торкнулася особисто Вас, заздалегідь засмучується не потрібно. Ситуація не є повністю катастрофічною і, якщо докласти певних зусиль, впоратися з нею можна. Враховуючи факт того, що в першу чергу проблема пов'язана з віковим слабшанням м'яза, який вже не має потужності, щоб утримувати повіку, його можна розробити та посилити. Так само як розробляються всі інші слабкі м'язи в організмі людини. Результати, причому значні будуть помітні вже за тиждень регулярних вправ, розроблених спеціально для верхньої повіки.

navisshee veko, tjazheloe veko, krasivye veki, uprazhnenija dlja vek, veki gimnastika, gimnastika dlja glaz Приступаємо до вправ

Влаштуйтеся в зручному кріслі, і постав ноги на підлогу всією ступнею. Постарайтеся максимально сильно витягнути шию та хребет. Розташованими на лобі долонями міцно зафіксуйте шкіру разом з м'язами для того, щоб вони не брали участі у вправах.

Закрийте очі та потягніться повікою донизу. Намагайтеся постійно утримувати напругу. Знову порахуйте до чотирьох і дуже-повільно розплющуйте очі. Зачекайте, поки очі повністю відкриються і знову потягніться повікою. Але тепер тягніться вже в напрямку догори.

navisshee veko, tjazheloe veko, krasivye veki, uprazhnenija dlja vek, veki gimnastika, gimnastika dlja glaz Вправу слід повторювати приблизно 10 разів. Зменшити кількість повторень можна тільки в тому випадку, якщо їх виконання аж надто Вас напружує, і Ви дуже втомлюєтеся. Вправи виконуються двічі на день – з ранку та ввечері. Щодня виконуючи ці вправи, Ви відчуватимете значне поліпшення роботи м'язів верхньої повіки. Комплекс вправ слід виконувати протягом двох тижнів. Після цього необхідно влаштувати перерву на кілька місяців. Спробуйте ці вправи й вони неодмінно принесуть свій результат. Водночас тішить факт того, що виконувати їх можна легко та невимушено.

navisshee veko, tjazheloe veko, krasivye veki, uprazhnenija dlja vek, veki gimnastika, gimnastika dlja glaz Птоз може бути небезпечним

Але, зібравшись лікувати опущення верхньої повіки або, як його називають у медичних колах – птоз, за допомогою гімнастичних вправ, найкраще попередньо відвідати лікаря. Це необхідно в першу чергу через те, що ця патологія може бути викликана не тільки віковими змінами, але й травмами або супутніми захворюваннями.

navisshee veko, tjazheloe veko, krasivye veki, uprazhnenija dlja vek, veki gimnastika, gimnastika dlja glaz Така патологія вже виходить за межі суто косметичного дефекту і може стати причиною порушень гостроти зору, предмети та оточуючі люди стануть розпливчастими та нечіткими. В цьому випадку візит до лікаря не можна відкладати в жодному разі. Щоправда, завжди варто сподіватися на краще і вірити у те, що причина у віці та вправи допоможуть.

До речі, для того, щоб дійсно особисто для себе переконатися в тому, наскільки дієвою буде Ваша робота – зробіть кілька знімків до початку виконання вправ, а потім знімки, зроблені вже після курсу спеціально розроблених занять. Так Ви зможете реально оцінити результат, а якщо виявите бажання – поділіться ними у коментарях.