Як позбутися від шрамів після акне

Найчастіше запальні процеси в сальних залозах призводять до утворення неприємного явища – акне. В особливо складних випадках акне може розповсюджуватися по всьому обличчі, що доставляє при цьому не тільки естетичний дискомфорт, але і досить сильні больові відчуття.

Anke, rubcy ot akne leechenie, shramy posle akne, vosstanovlenie posle akne

Ще одна неприємна ситуація – це шрами, що залишаються після захворювань. Але, маючи максимум завзяття і бажання і цих неприємних наслідків можна позбутися. Про це ми зараз і поговоримо.

Групи шрамів після акне

Для того, щоб розібратися з тим, яке лікування потрібно, необхідно визначитися з різновидом акне. Косметологи виділяють наступні:

  • Нормотрофічні – їх розташування на рівні зі шкірою означає те, що реакція сполучних тканин на травмування була нормальною. Вони світлі та плоскі, а еластичність практично аналогічна з нормальними шкірними тканинами. Anke, rubcy ot akne leechenie, shramy posle akne, vosstanovlenie posle akne
  • Келоїдні – особливий вид рубцевої тканини.
  • Атрофічні – розташування їх нижче за шкіру. Це говорить про знижену реакцію сполучних тканин на травму та недостатнє вироблення колагену організмом.
  • Гіпертрофічні – вони дещо виступають над рівнем шкіри та з'являються, навпаки, внаслідок надлишку колагену, який не розсмоктується повністю.

Найпоширенішими з перерахованих вище, косметологи вважають атрофічний різновид рубців акне.

Anke, rubcy ot akne leechenie, shramy posle akne, vosstanovlenie posle akne

Це говорить про таку ознаку як нестача колагену в шкірі, саме він відповідає за правильне та своєчасне загоєння рубців.

Видалення рубців акне

Універсальний засіб, звичайно ж, знайти складно. Але комплекс заходів разом із хірургічним втручанням допоможе розв'язати проблему. Крім стандартного лазерного шліфування, хірургічного висічення або мікродермабразії можна спробувати впоратися з наслідками акне на ранніх стадіях за допомогою народних методів. Anke, rubcy ot akne leechenie, shramy posle akne, vosstanovlenie posle akne До них відносяться:

  • Сік лимона – ним змазують ушкоджену шкіру;
  • Олія мигдалю – її використовують для легкого масажу;
  • Банан - пюре, виготовлене з банана, наносять на уражену шкіру і після десяти хвилин змивають теплою водою.

Звичайно ж, варто постаратися не допускати появи акне і займатися його лікуванням так само як і лікуванням шрамів і рубців - вчасно. Але, якщо так все ж таки сталося – не забувайте про наші рекомендації та поділіться своїми думками в коментарях.