Як повернути та зберегти молодість очей

Найчутливішою та вразливою шкірою на обличчі по праву вважається область навколо очей. Причини цього таяться у відсутності у цій частині обличчя підшкірно-жирового шару клітковини та, як наслідок, відсутності природної вологи. Все це зводить до мінімуму захисні функції шкіри навколо очей і, як наслідок, раннє її старіння.

starenie koshi, kosha vokrug glaz, molodost' koshi, uhod za kozhej, bor'ba so stareniem Що прискорює старіння

Додає олії у вогонь і та обставина, що саме в цій області обличчя зібрано найбільшу кількість мімічних м'язів. Природні людські емоції, що викликають сміх, сльозу і навіть просте моргання також додають роки Вашим очам.

Шкіра біля очей дуже гостро реагує на вплив:

 • холодного чи, навпаки, занадто теплого повітря;
 • ультрафіолетових променів;
 • стресових факторів;
 • гострих чи хронічних захворювань;
 • перевтоми.
starenie koshi, kosha vokrug glaz, molodost' koshi, uhod za kozhej, bor'ba so stareniem Спочатку ознаки старіння виявляються «гусячими лапками» , потім, у міру зневоднення шкіри під очима з'являються мішки, що ще більше розтягують і без того обвислу і в'ялу шкіру. Якщо до всіх вищеперелічених негативних факторів впливу додати ще й алкоголь, куріння та неправильно збалансований раціон шкіра навколо очей на додаток до всього стане набрякою, під очима з'являться темні кола.

Як упоратися з проблемою

Усі розуміють, що за допомогою чарівної палички скасувати процеси природного старіння шкіри не вдасться. Деякі жінки відразу ж поспішають робити хірургічні підтяжки обличчя або щадний ліфтинг. starenie koshi, kosha vokrug glaz, molodost' koshi, uhod za kozhej, bor'ba so stareniem

Але, як виявилося, є й інші способи, за допомогою яких шкіра навколо очей довше залишатиметься молодою. Для цього необхідно вчасно почати прислухатися до певних рекомендацій. А починати їх виконувати потрібно якомога раніше. Як кажуть, краще попередити, аніж лікувати. Отже:

 1. Щодня очищайте шкіру в ділянці очей. Використовуйте для цього ватяні диски, змочені в спеціальних лосьйонах або зволожувальному молочку. При цьому в жодному разі не можна сильно натискати на шкіру, тим самим розтягуючи її. Макіяж знімають ніжними рухами.
 2. Шкірі навколо очей «життєво потрібне» додаткове харчування. Вмившись, не забувайте користуватися кремами для повік, наносячи засіб акуратними "поплескуючими" рухами.
 3. Засоби для живлення шкіри наносьте перед сном, а зранку користуйтеся засобами, що мають підтягуючий ефект. У літній період, коли вплив ультрафіолету особливо агресивний, додатково користуйтеся сонцезахисним кремом. starenie koshi, kosha vokrug glaz, molodost' koshi, uhod za kozhej, bor'ba so stareniem
 4. Вибираючи засіб для догляду, обов'язково звертайте увагу на зазначені на упаковці вікові показники. У жодному разі не можна використовувати креми, гелі та лосьйони, які призначені для зрілої шкіри.
 5. Якщо Вам більше ніж 35 років, бажано застосовувати засоби, що допомагають регенерувати вироблення природного еластину та колагену. Це збільшить еластичність шкіри та помітно знизить ризик виникнення зморшок.
 6. Постарайтеся позбавитися шкідливої для очей звички тягнути куточок ока рукою (якщо така є). Так зазвичай роблять ті, хто має поганий зір, намагаючись розглянути щось краще. Не варто і надто часто терти очі.
 7. Шкідливий вплив на стан шкіри навколо очей робить і звичка спати, уткнувшись обличчям у подушку. Знову ж таки, якщо спати на занадто високих подушках, під очима можливе утворення мішків. В ідеалі краще використовувати подушки невеликого розміру і намагатися спати на спині. starenie koshi, kosha vokrug glaz, molodost' koshi, uhod za kozhej, bor'ba so stareniem

Передчасне старіння шкіри навколо очей зумовлене також використанням неякісних косметичних засобів від невідомих виробників. Також небажано використовувати спиртовмісні креми, лосьйони та гелі.

Користуйтеся нашими порадами та намагайтеся зберігати молодість Ваших очей якомога довше. Якщо Ви маєте власні секрети краси – поділіться ними в коментарях.