Як «не відморозити вії»
Зимова холоднеча призводить до того, що жіноче обличчя вимагає особливого догляду. І зараз я говорю не тільки про шкіру, а й про вії, яким у холодну пору року теж потрібен догляд.
Ніжні вії страждають від впливу морозного вітру. Не менш згубно позначаються на них і різкі перепади температурного режиму – мова про те, коли ми заходимо з вулиці до приміщення чи навпаки виходимо з нього.
При такому агресивному впливі довкілля не дивно, що вії починають випадати. Щасливі володарки шикарних густих вій ризикують втратити половину від їхнього колишнього об'єму. Що стосується тих жінок, чиї вії й так не відрізнялися густотою, то страшно навіть уявити, що чекає на них.
Щоб максимально можливо знизити ймовірність такого неприємного ефекту, я відкрию Вам секрети догляду за віями в зимовий період. Це допоможе Вам уникнути ламкості та випадання волосся, сухості.
Як і в інші пори року зимовий догляд за віями включає комплекс, що складається з трьох етапів. Йдеться про правильні:
- очищення;
- зволоження;
- додаткове харчування.
Для того, щоб все стало гранично зрозуміло, варто зупинитися на головному з них – очищенні детальніше.
Очищаємо вії
Незалежності від пори року очищення є одним із найважливіших етапів догляду за віями. Ніжна та делікатна зона в області навколо очей настільки ніжна, що вимагає догляду у будь-якому випадку, незалежно від погодних умов.
Тому очищати їх потрібно дбайливо та з особливою увагою. Найголовніше правило - в жодному разі не рекомендується використовувати для вмивання очей брудну воду, воду з іржею або ту рідину, яка викликає у Вас хоч найменші сумніви. Крім чистоти води, ретельно слідкуйте і за чистотою рук. Не вмивайтеся брудними руками – попередньо обов'язково промийте їх.
Для того, щоб усунути виділення у внутрішніх куточках очей, які часто накопичуються там щоранку можна використовувати трав'яний відвар. Найкраще для цього підійде ромашка.
Для виконання процедури змочіть у відварі м'який ватний тампон і акуратно протріть очі у напрямку від зовнішніх куточків до внутрішніх. Такі профілактичні заходи допоможуть зменшити ймовірність появи подразнень та запалень. Перед сном обов'язково змивайте косметику та вирушайте відпочивати тільки з очищеними віями. Ця порада є універсальною для всіх пір року.
Щоб процедура очищення була ще якіснішою, проведіть після неї розчісування вій. Для цього ідеально підійде спеціальна щіточка невеликого розміру. Для посилення результату можете змочити щіточку у поживному засобі. Його можна придбати в спеціалізованому магазині чи приготувати самостійно. Розчісування допоможе видалити волоски, що віджили своє, і зробить якісний масаж волосяних цибулин для вій, що ростуть.
Додаткові рекомендації
Почнемо з того, що фахівці не рекомендують використовувати для вмивання та зняття макіяжу звичайне мило. Навіть якщо воно найвищої якості, це зовсім не означає, що воно підійде для ніжної шкіри повік (не варто звертати увагу на надписи, які можуть нанести на упаковку деякі недобросовісні виробники). Використовувати слід тільки спеціально призначені для цього пінки, лосьйони та гелі.
Якщо ми почали говорити про особливості зимового догляду за віями, то, напевно, багато дівчат і жінок помічали, що взимку повіки набувають червонуватого відтінку, починають набрякати та в деяких випадках навіть лущитися. Такий ефект викликаний сліпучим снігом під сонячними променями та морозним вітром.
Якщо сльозиться і свербіти очі починають на вулиці жінки починають витирати очі. Найчастіше для цього використовуються паперові серветки або носові хустки. У найгірших випадках свербляче око і просто витирають рукавичкою.
Таке грубе ставлення до повік може викликати їхнє запалення, а воно як результат спровокує випадання вій. Тому, якщо Ви опинилися в подібній ситуації обов'язково перед тим, як лягати спати, покладіть на очі ватяні диски, попередньо змочивши їх в охолодженому чорному чаї або ромашковому відварі.