Як наносити гель лак

Поява гель-лаку – однозначно одна з найважливіших подій, що траплялися у світі nail-індустрії останнім часом. Це безумовний фаворит нашого часу і справжній порятунок для дівчат, які часто залучають руки в роботу.

Можна довго продовжувати співати хвалебні оди гель-лаку, але натомість розберімося з технологією його нанесення і з'ясуємо, чи можна зробити такий манікюр самостійно.

 gel lak, kak nanesti gel lak, manicur, nanesenie gel laka

Для манікюру з покриттям гель-лаком нам знадобиться певний арсенал засобів. Нехай вас не лякає їхня кількість, на практиці ви зрозумієте, що кожен із них виконує важливу незамінну місію. Отже, нам знадобляться:

  1. Рідина для зняття лаку та ватяні диски (щоб видалити старе покриття).
  2. Праймер та гель-база (наносяться як базовий шар). Вони «готують» нігтьову поверхню до покриття, є основою тривалої служби гель-лаку і запобігають розшаровуванню в процесі носіння.
  3. Конструюючий гель (для самостійного манікюру використовується рідко, моделювання це все-таки справа майстрів). Використовується для зміцнення нігтьової поверхні у тих, хто має дуже тонкі, ламкі нігті.
  4. Гель-закріплювач, топ (ще один прозорий гель, який використовується для закріплення всієї процедури та отримання блиску)
  5. Пензлик середнього розміру
  6. Ультрафіолетова або світлодіодна лампа (для «просушування» нігтів та подальшого затвердіння нанесених шарів)
  7. Засіб для очищення нанесеного покриття після полімеризації гелю (для видалення липкого шару, що залишається в процесі затвердіння гель-лаку)
  8. Безворсові серветки або ватяні тампони (для засобу для чищення).
  9. Пилка для нігтів.
  10. Паличка для кутикули.
  11. Полірувальний блок.

інструменти для нанесення гель лака, manicur, гель лак

Отже, «зброю» ми підготували, тепер перейдемо безпосередньо до процесу:

Крок 1: Підготовка нігтів Попередня обробка нігтів є одним із найважливіших кроків у будь-якому манікюрі. За допомогою манікюрної палички акуратно посуньте кутикулу. Це важливий крок, адже якщо її не обробити, то після нанесення покриття кутикула пошкоджуватиметься в міру відростання нігтя. Якщо ваші кутикули дуже важко відсунути, можна замочити їх у теплій воді на кілька хвилин. Тепер настав час надати вашим нігтям форму. Для цього використовуйте пилочку із середнім гритом, щоб запобігти розшаровуванню.

podpilivanie nogtey, manicur, pilochka для nogtey

Наступним етапом підготовки буде полірування поверхні нігтів. Це прибере жирний блиск і послужить основою гарного контакту покриття з нігтьової пластини.

Зверніть увагу на зону по краях нігтів і навколо кутикули, не приділивши належної уваги полірування в цих місцях - ви можете послужити погану службу всьому подальшому покриттю.

Далі вам потрібно вирішити яку руку покривати першою, тому що я не рекомендую наносити покриття на всі 10 пальців одразу. Найпростіший спосіб - це зробити 4 пальці на одній руці, потім 4 пальці на іншій і завершити покриттям великих пальців.

Крок 2: Покриття базового шару Спочатку в процесі фарбування базового шару рекомендується використовувати праймер. Це, свого роду «двосторонній скотч» у "відносинах" гель-лаку та нігтя. Його використовують для продуктивного контакту покриття із поверхнею нігтя. Якщо нігті ламкі, слабкі та розшаровуються – без праймера не обійтися. primer, gel lak, kak nanesti gel lak

Потім перейдемо до покриття базовим гель-лаком. Від цього залежить стійкість покриття. Надалі, така основа також оберігає ніготь від шкідливого впливу присутніх у гель-лаку фарбуючих компонентів. Базовим шаром покривають майже всю площу нігтя, відступаючи від кутикули та бічних стінок приблизно на 0,5-1 мм. Потрібно бути дуже уважним і пам'ятати, що всі шари потрібно наносити рівномірно та тонко.

base coat, bazoviy sloy gel laka, manicur, gel lak

Далі потрібно просушити покриття. Для цього необхідно помістити ніготь в ультрафіолетову лампу приблизно на хвилину (або у світлодіодну лампу на 15 секунд). Після висихання вирівнюємо шар, використовуючи сухий пензлик, щоб надалі рівномірно розподілити наступне кольорове покриття.

manicur, нанесення gel laka, uf lampa

Крок 3: Покриття кольоровим шаром Гель-лак має трохи іншу консистенцію, ніж більшість звичайних лаків для манікюру, і це може застати вас зненацька, якщо ви новачок цієї справи. Вам не варто набирати занадто багато гелю на кисть (як це було зі звичайним лаком), адже інакше гель-лак миттєво розтечеться навколо кутикули та краю нігтя. Просто пам'ятайте, що краще зробити кілька тонких шарів, ніж 2 товсті. Залежно від типу та потужності лампи, просушуємо певну кількість часу кожен нанесений шар гель-лаку. Щоб не заплутатися в потрібному часі, вам підійде таблиця, представлена нижче.

Особливу увагу приділіть торцю нігтя - ретельно профарбуйте його, це допоможе уникнути сколів у подальшому носінні.

kak nanesti gel lak, manicur, pokritie

Крок 4: фінішний шар Це завершальний етап процедури покриття. Фініш-гель (або гель-топ, як його ще називають) потрібний для додаткового закріплення покриття та надання йому блиску. Фініш необхідно наносити товстішим шаром у порівнянні з попередніми етапами. Знову ж таки, не обділяйте увагою і торці нігтів. Сушити такий шар теж потрібно найдовше, як мінімум 2 хвилини в УФ-лампі або 30 секунд у світлодіодній. Якщо гель-топ просушити недостатньо - покриття не набуде належного блиску.

top coat, zakreplyayuschiy sloy gel laka, kak nanesti gel lak

Липкий шар, який залишається навіть після всіх просушок, зазвичай видаляється спеціальним засобом – клінсером (Cleanser). Від використання цього засобу залежить довговічність покриття. Також клінсер містить зволожуючі інгредієнти, які запобігають пересиханню шкіри та нігтьової пластини.

klinser, ochistitel lipkogo sloya gel laka, manicur, gel lak

Готово! Тепер ви можете насолоджуватися красивим, і що не менш важливим, стійким покриттям ваших нігтів.

Ну і насамкінець, хотіла б нагадати свою улюблену мантру - зволоження, зволоження і ще раз зволоження. :) Кожен, хто зіштовхувався з негативними наслідками після носіння гель-лаку, найчастіше, отримував їх унаслідок неправильного зняття гель-лаку або від пересушеної кутикули та нігтів. Тому, хоч би яким було покриття на ваших нігтях, не забувайте вчасно наносити зволожуючий крем або олію для кутикули.