Як часто робити манікюр

Кожна дівчинка з дитинства мріє бути принцесою. Принцеса - це завжди уособлення краси та певної такої граціозної статуетки, яку всі люблять.

Дівчатка завжди захоплюються красою як зовнішньою, так і внутрішньою.

nogti№3

Вчені проводили дослідження, щоб виявити, на що насамперед звертають увагу при знайомстві. Жінки та чоловіки відповіли однаково, що головне це краса. За дослідженнями вчених чоловіки при знайомстві насамперед звертають увагу на обличчя та руки жінки! Отже, руки для жінки – це головне. Тобто не має значення, де ти працюєш і ким, руки – це твоя візитівка.

manicur

Головна прикраса жінки на руках є стан та гладкість її шкіри. Індивідуальність проявляється у нігтях. Тут може бути зображений максимально індивідуальний образ.

Тобто ніколи не варто забувати про манікюр!

Манікюр необхідно робити один раз на 10 днів. Тому що за цей час нігті та кутикула відростають. Тобто це ідеальний час, щоб подбати про себе. Щоправда, все залежить, від часу, протягом котрого нігті відростають. Є красуні, які мріють, щоб нігті росли дуже швидко. Тому в такому випадку треба робити манікюр частіше ніж один раз на тиждень.

Спочатку розглянемо класичний манікюр. Тобто манікюр плюс оформлення нігтя простим лаком. Нігті підрізаються та покриваються лаком. Так робили наші мами та бабусі.

Особливість класичного манікюру полягає в тому, що потрібно було 30 хвилин почекати, щоб добре лак висох і закріпився. Однак, на жаль, це було недовговічно, тому що у жінки, яка постійно виконує домашню роботу, лак злазить дуже легко. Тому довговічність такої краси була максимум 3 дні.

Основним недоліком звичайного манікюру є його недовговічність та легке ушкодження. Жінка стає безпорадною. Тобто вибирати потрібно між гарними нігтями та важкою брудною роботою по дому. Існують шанувальниці саме такого виду манікюру, вони перш за все цінують природність.

Сучасний світ постійно оновлюється та розвивається. Не всі жінки мали гарні та здорові нігті, проте бажання бути гарною є у кожної. Тому людство вигадало таку класну річ, як гель лак. Це ідеальний та гарний винахід. Тому що тепер усі жінки та молоді дівчата змогли стати отримати довговічний манікюр.

Гелеві нігті це класна та потрібна річ.

manicur2

Плюси гелевого манікюру:

  1. Довговічність у порівнянні з класичним манікюром
  2. Можливість робити різну роботу вдома, не боячись пошкодити нігтям.
  3. Бажання мати ту довжину нігтів, яку хочеш (нарощування).

Якщо ви маєте гелеві нігті, необхідно робити манікюр раз на 2 тижні. Рекомендується робити нігтям відпочинок після 4 разів зміни покриття, тобто десь через 8 тижнів носіння нігтів.

gelevye-nogti

Також обов'язково потрібно влаштовувати розвантажувальні дні своїм нігтикам, насичувати їх поживними речовинами, зміцнювати їх різними травами та підживлювати йодом.

Давати нігтям відпочинок, чи ні, це вибір кожної дівчини. Тому любіть свої руки, будьте королевами свого життя. Запам'ятайте, що все залежить від нас! Головне вибрати свій тип манікюру і бути красивою та доглянутою завжди!!!