Взаємозв'язок брів та характеру

Ніхто не сперечатися з тим, що цілісний образ складається з найдрібніших деталей. Звичайно ж, із цим зовсім ніхто не сперечається. Перше враження безпосередньо складається від поєднання багатьох факторів – макіяж, укладання, стрижка та манікюр.

jazyk brovej, mimika brovej, brovi i harakter, zavisimost' haraktera ot brovej, forma brovej Ну і звичайно ж, тут не можна забувати й про брови. До речі вони займають окреме місце у методиці визначення основних особливостей характеру людини – фізіогноміці. То яким чином фахівці трактують промовисту мову брів? До речі, правильне розуміння взаємозв'язку може дати практично повне уявлення про характер людини. Особливу увагу слід звертати на розташування брів на обличчі та їх форму.

Низько посаджені, нависають над очима – говорять про сміливість та рішучість свого власника. Цілеспрямованість допомагає людині завжди досягати бажаного, незалежно від того, наскільки складна і висока мета. У господаря таких брів практично повністю відсутня легковажність та імпульсивність. Такі люди відрізняються життєрадісністю – про це говорять насамперед високі брови, вони ж вказують на високий ступінь відкритості та вразливості. jazyk brovej, mimika brovej, brovi i harakter, zavisimost' haraktera ot brovej, forma brovej

Розбиваючи серця навіть зовсім незнайомим людям, вони рідко думають про можливі розчарування, дещо наївні, проте можуть бути й імпульсивними, оскільки завжди слухаються поклику свого серця.

Власники густих брів можуть похвалитись могутнім твердим темпераментом. Дещо жорсткі та впевнені у своїх рішеннях люди. У їхній впевненості у власних силах полягає секрет їхньої авторитетності. Для них не є складними вчинки, що викликають у всіх інших людей збентеження та почуття страху. jazyk brovej, mimika brovej, brovi i harakter, zavisimost' haraktera ot brovej, forma brovej

Тонкі та рідкі брови плутають фізіономістів. Одні фахівці вважають їх свідченням боязкості та обережної стриманості, вважають, що така людина керована і легко може піддатися стороннім маніпуляціям. jazyk brovej, mimika brovej, brovi i harakter, zavisimost' haraktera ot brovej, forma brovej

Але, водночас інші фахівці, навпаки вважають, що такі брови свідчать про впертість і бажання робити все по-своєму будь-що-будь. Брови, що розширюються до скронь, трактують як прагнення до досягнення поставленої мети. Найчастіше цілі ці дуже високі.

Низько посаджені, прямі та широкі брови говорять про чоловічий склад характеру. Такі жінки прямолінійні, жорсткі та владні. Їм подобаються зброя, великі автомобілі та інші, призначені переважно для чоловіків "іграшки". Жінки із широкими прямими бровами імпульсивні. Вони віддають значну частку свого часу спорту. Люблять ризикувати та кидати виклик. З них виходять чудові керівники. Ну, загалом що сказати - вони ні в чому не поступаються чоловікам і часто, і зовсім їх не потребують, що цілком природно при такому характері - домогосподарки з них нікчемні.

Брови зі зламом говорять про сильний темперамент. Причому, чим крутіший злам, тим яскравіший і сильніший темперамент і, безпосередньо, сама жіноча сутність. jazyk brovej, mimika brovej, brovi i harakter, zavisimost' haraktera ot brovej, forma brovej Енергійний і сильний характер дозволяє таким дамам стати успішними бізнес-леді та в океані бізнесу почуватися як риба у воді. Загалом клиноподібні брови — це яскрава ознака лідера, жінки Альфа, яка звикла завжди й в усьому контролювати ситуацію.

Отже, подивіться в дзеркало і скажіть, чи підходять висновки фізіономістів особисто до вас, а своїми враженнями поділіться з нами в коментарях.