Взаємозв'язок кольору очей та здоров'я

Вираз у тому, що очі – це дзеркало душі, відоме всім без винятку. Але, мова в нашій статті піде не лише про доброту чи щирість їхніх власників. Зараз варто поговорити про більш серйозні речі – виявляється, від кольору очей може залежати стан Вашого здоров'я.

cvet glaz i zdorov'e, svjaz' zdorov'ja i cveta glaz, cvet rogovicy i sostojanie zdorov'ja Чи є в цьому відтінок магії

Виявляється, від того в який колір пофарбована райдужна оболонка залежить набагато більше, ніж ми з Вами навіть могли б очікувати. Факт того, що очі, точніше їх колір безпосередньо пов'язаний зі станом здоров'я або ризиком отримати якесь захворювання вже досить давно підтверджений з точки зору офіційної медицини. І вся справа тут у тому, що саме те, яким кольором пофарбована райдужна оболонка очей, визначається генетично і передається нам від предків. cvet glaz i zdorov'e, svjaz' zdorov'ja i cveta glaz, cvet rogovicy i sostojanie zdorov'ja

Таким чином стає зрозуміло, що нічого містичного у всьому цьому немає і питання залишається виключно у науковій галузі. Це дуже круто, оскільки такий несподіваний підхід може допомогти перестрахуватися, виявити якими хворобами особливо високий ризик захворіти і на що саме потрібно звернути увагу в першу чергу. Отже, перейдемо до того, як саме пов'язаний колір очей та стан здоров'я.

Взаємозв'язок здоров'я та кольору очей

Для того щоб не плутатися варто розглянути всі ризики з можливим виникненням захворювання окремо, по різних кольорах райдужної оболонки.

Чорні та карі очі

Темноокі люди практично позбавлені ризику захворіти на такі захворювання як катаракта, вітіліго. Навіть онкологічні хвороби очей і шкіри у темнооких людей виявляються набагато рідше. cvet glaz i zdorov'e, svjaz' zdorov'ja i cveta glaz, cvet rogovicy i sostojanie zdorov'ja

Також чим темніший колір очей, тим сильніший натуральний захист організму від впливу ультрафіолетового випромінювання . У той же час люди з чорними і карими очима набагато сильніше реагують на тривожні розлади та болючі відчуття.

Зелені очі

Зеленооких людей прийнято вважати справжніми щасливчиками. Стан посиленої тривожності або тривожності їм практично невідомий. Так само як дуже рідко вони стикаються зі станом депресії. cvet glaz i zdorov'e, svjaz' zdorov'ja i cveta glaz, cvet rogovicy i sostojanie zdorov'ja

Але, на жаль, для власників зелених очей найпоширенішим захворюванням може бути онкологічні захворювання очей. Тому саме цим людям не варто нехтувати носінням сонцезахисних окулярів. Навіть у тих випадках, якщо Вам здається, що сонце на перший погляд видасться Вам досить слабким.

Блакитні очі

Власникам небесно-блакитних очей слід ставитись до стану свого здоров'я особливо дбайливо. Особливо важливо ретельно захищати їх від дії сонячного ультрафіолету. Через маленький вміст мелатоніну в рогівці люди з синіми очима особливо схильні до онкологічних захворювань шкіри або очей. Також людям з таким кольором рогівки слід дуже обережно ставитись до алкогольних напоїв. cvet glaz i zdorov'e, svjaz' zdorov'ja i cveta glaz, cvet rogovicy i sostojanie zdorov'ja

Поки що вченим не відома точна причина того, чому саме блакитноокі люди сприйнятливіші до алкогольних напоїв. Звичайно, що така патологія може призвести до серйозної залежності від алкоголю.

Почервонілі очі

Почервоніння очей білків помічав напевно хоч кілька разів у житті кожен з нас. Це можна вважати своєрідним попередженням про небезпеку для організму. Стати причиною такої патології може:

  • алергічні реакції;
  • надлишок сонячного ультрафіолету;
  • сухість у власних очах;
  • попадання в очі пилу;
  • застудні захворювання. cvet glaz i zdorov'e, svjaz' zdorov'ja i cveta glaz, cvet rogovicy i sostojanie zdorov'ja

У кожному з цих випадків можливе почервоніння білків очей – це свідчить, що організм сигналізує у тому, що у небезпеці. Якщо почервоніння очей не пов'язане з однією з вищевказаних причин можна говорити про те, що у людини проявляється рання форма депресивного стану.

Очі жовтого відтінку

Такий відтінок помічений на білках очей – негайна причина звернення до лікаря. Однією з перших причин пожовтіння білків може бути будь-яка патологія печінки. cvet glaz i zdorov'e, svjaz' zdorov'ja i cveta glaz, cvet rogovicy i sostojanie zdorov'ja Чим жовтіші очі, тим серйозніша причина. Головне - не пускати все на самоплив і починати лікування, ніж раніше.

Тепер, коли Вам відомі всі головні ризики, Ви зможете перестрахуватись та попередити багато проблем. А може, у Вас є власні маленькі секрети? Розкажіть нам про них у коментарях.