Виклик майстра манікюру додому: дорого чи ні?

Гарні, доглянуті ручки – це візитна картка будь-якої жінки, а елегантний, акуратний манікюр дозволяє акцентувати увагу на цій прекрасній частині жіночого тіла, підкреслюючи її ніжність та трепетність.

На жаль, через шалений ритм сучасного життя, постійної зайнятості, а часом, через брак коштів, прекрасні дами економлять на собі та не приділяють належної уваги своїй зовнішності й, зокрема, привабливому вигляду своїх нігтів.

Manikiur-na-domu

Сьогодні, ми поспішаємо розвіяти міф про те, що гарний манікюр займає багато часу та коштів: я постараюся у цій статті розповісти про формування цінової політики нашого салону та чому виїзд до будинку майстра допомагає заощадити час та гроші.

Отже, чому послуга виїзду майстра додому стає дедалі популярнішою і як вона допомагає заощадити час?

Перш за все, послугу виїзду майстра на будинок, оцінили жінки, які не можуть дозволити собі розкіш втрачати дорогоцінний час, просиджуючи в довгих чергах в салоні краси або з якихось причин не можуть (або не хочуть) залишати будинок. Це жінки похилого віку, молоді мами в декреті, жінки, які ведуть активний, діловий спосіб життя. Погодьтеся, набагато зручніше вибрати час і прийняти майстра у знайомих, комфортних обставинах, ніж самій добиратися до салону та чекати коли звільниться майстер. Звичайно, можна записатися на процедуру заздалегідь, але ніхто не дасть гарантії, що робота не затягнеться і ви знову ж таки не втратите необхідні хвилини, а то й години. З іншого боку, викликаючи майстра манікюру додому, в його очікуванні, ви можете зайнятися домашніми справами, а у час, що звільнився, приділити увагу собі та своїм близьким.

Ціна на манікюр вдома в компанії "Пилочка"

Ruki-pilochka-podpilivanie-nogtei`

Виклик майстра додому: дорого чи ні?

Коли мова заходить про виклик майстра манікюру додому, багатьох жінок бентежить питання ціни на такий вид послуг. Багатьом здається, що така процедура коштуватиме надзвичайно дорого. Насправді ціна досить доступна і, зробити красивий манікюр, може дозволити собі майже кожна жінка. Формуючи цінову політику, ми керуємося низкою факторів, які впливають на вартість послуги:

  • Вартість роботи майстра;
  • Витрати матеріалів, які використовуються у роботі;
  • Амортизація обладнання;
  • Вартість проїзду до будинку клієнта.

Сукупність цих факторів і допомагає визначити цінову амплітуду та пропонувати клієнткам різні пакети послуг - починаючи з мінімального замовлення, закінчуючи повним комплексом процедур догляду за нігтями та тілом. Але, в середньому, ціна на такі послуги цілком розумна, а висока якість роботи та професіоналізм майстрів значно перевершують закладену вартість.

master nanosit lak na nogti

Делікатні ситуації, пов'язані із вартістю послуг.

На жаль, трапляються випадки, коли клієнтки не враховують фактори, пов'язані з формуванням ціни й намагаються зменшити й так невелику вартість манікюрю, наводячи аргументи, які, на їхню думку, могли б знизити ціну.

Доводиться лагідно пояснювати, чому це неможливо. Багатьох вдається переконати, але частина клієнтів, на жаль, ставиться менш лояльно, знецінюючи цим роботу майстрів салону.

Крім цього, найчастіше, прекрасні дами неправильно трактують умови акцій, наводячи приклад на безплатний манікюр родичок та подруг. Подібні ситуації ставлять у незручне становище як самих клієнток, так і майстрів. Тому вкотре закликаю уважно знайомитися з нашими акційними пропозиціями, щоб уникнути можливих казусів.

Але, не дивлячись на всі невеликі непорозуміння, які іноді виникають у процесі, ми любимо свою роботу і з задоволенням робимо наших клієнток ще красивішими та жіночнішими, даруючи їм прекрасний манікюр та чудовий настрій від професіоналів своєї справи!