Вибір форми нігтів

Форма нігтів та їх довжина є одними з найпомітніших моментів у вашому манікюрі. Квадрат, коло, овал, мигдаль... коли справа доходить до вибору оформлення нігтів, дівчата найчастіше не особливо замислюються та обирають ту форму, яка здається їм найбільш слушною. 

 

raznie formi nogtey, forma nogtya, manicure, як vibrat formu nogtya

Однак, так само як силует добре підібраної сукні підкреслить вашу фігуру, так само і правильна форма нігтів може справді вдосконалити вигляд ваших рук та пальців. Є певні фактори, які жінка повинна враховувати, вибираючи форму нігтя, про них я вам сьогодні розповім.

Підібрати відповідну форму нігтів не так складно, як здається на перший погляд. Вам просто потрібно визначити, чи довгі ваші пальці чи короткі, і яка за розміром ваша нігтьова пластина - широка чи вузька. Для початку розберімося з основними формами нігтів.

Квадрат. В основному це ідеальний квадрат без м'яких країв. Звичайно, з такою формою Ви ризикуєте, адже ваші руки можуть виглядати непоказними, але це добрий варіант для не любителів круглої форми, з короткими нігтями.

Квадрато-овал/М'який Квадрат. Ця форма схожа на квадрат, але краї такого нігтя будуть набагато м'якшими. Це хороший компроміс між квадратною та овальною формою, і її легко підтримувати на коротких нігтях.

formi nogtey, як podobrat formu nogtey, manicure, forma nogtya

Коло. Ця форма відрізняється тим, що повторює форму пальця і таким чином має круглі краї кінчиків нігтя.

Овал. Овальна форма дуже схожа на мигдалеподібну форму, але кінчик м'який і тупіший.

Мигдаль. Загострений ніготь, звужений біля закінчення, але широкий в основі. Не складно здогадатися, що форма цього нігтя одержала свою назву через схожість з мигдальним горіхом.

 

До речі, знаменитості дуже люблять вибирати саме цю форму, щоби привнести в свій образ гламур. На думку більшості мигдалеподібні нігті дуже вигідно підкреслюють стиль одягнених ювелірних виробів.

zvezdniy manicur, forma nogtey znamenitostey, stiletto, nogti stiletto, mindalevidna forma nogtey

Для того, щоб підібрати правильну, індивідуально слушну форму, я раджу своїм клієнткам звертати увагу на 4 основні фактори :

Довжина. Ніхто не хоче короткі, масивні руки — більшість жінок хочуть подовжити пальці та зробити їх більш елегантними. Все це можна вирішити за допомогою правильних пропорцій. Якщо у вас вже є довгі тонкі пальці, то вкорочені, красиві форми нігті вам підійдуть найкраще. Але якщо у вас короткі або пухкі пальці, збільшення довжини ваших нігтів завжди буде першою відправною точкою.

Форма. Якщо у вас квадратна нігтьова пластина, я раджу вибирати квадратну або квадрато-овальну форму. Власникам овальної нігтьової пластини я б порекомендувала вибрати круглу форму для манікюру. Круглі нігті також надають нігтям більш видовженого вигляду, і в цілому підходять під будь-яку вихідну форму пластини, тоді як квадратна форма завжди буде робити нігті візуально коротшими та ширшими.

mindalevidna forma nogtey, manicure, forma nogtey, forma mindal для nogtyakvadratnie nogti, forma nogtey, kvadratnaya forma nogtey

Стиль. Деякі мої клієнтки більше акцентують свою увагу на стилі та останніх тенденціях nail-fashion, і, як правило, менш стурбовані вибором довжини та форми нігтів, яка візуально більше їм підходить. Як я вже вказувала вище, цього року був період, коли мигдалеподібна форма нігтів, а саме її модна варіація stiletto була наймоднішою тенденцією.

forma nogtey stiletto, ostrie nogti, stiletto, vibor formi nogtey

Укорочені та закруглені нігті поступово стають дедалі популярнішими, оскільки це вічна класика, а не просто модне віяння.

Спосіб життя. Тут все дуже просто. Якщо ви постійно залучаєте ваші руки в роботу по дому, активно займаєтеся спортом, або часто набираєте текст на комп'ютері чи в смартфоні - то довгі нігті, швидше за все, будуть схильні до ризику обламування. Щоб ваш манікюр прослужив довше, логічно зробити вибір на користь коротких нігтів.

Манікюр - це насамперед приємна б'юті-розвага, так що я вважаю цілком нормальним відхилятися від норми та експериментувати. Зрештою, нігті ростуть дуже швидко і ви можете змінювати стиль та форму ваших нігтів хоч щотижня!