Вугільні чорні красуні

Чи відомо Вам, що зараз одними з найкрасивіших жінок планети визнані не просто чорношкірі дівчата, а володарки просто неймовірного вугільного – чорного відтінку – Коудіа Діон та Лола Чуіл. Вони й навчають всіх, незалежно від кольору шкіри завжди залишатися самими собою і не ризикувати своїм здоров'ям заради зміни кольору шкіри.

ugol'no chernaja kozha, net osvětlení, Chernaja Hanna Montana, Boginja Melanina, temnokozhie zvezdy, body-pozitiv Розмірковуючи про різні креми, гелі та інші засоби для освітлення шкіри, не всі замислюються про те, що ця тенденція вже набрала загрозливих масштабів. Особливо сумна статистика у країнах Африки. І, звичайно ж, далеко не всім відомо, до яких жахливих наслідків може призвести регулярна обробка шкіри хімічними складами, що освітлюють. Найлегшими з ускладнень вважатимуться поява опіків на шкірі, найскладнішим – рак шкірних покривів.

Проте, стандарти краси дуже багато чому чомусь ототожнюють з блідою фарфоровою шкірою. Щоб припинити муки, дві найтемніші дівчини планети діляться своєю історією і вчать всіх жінок світу залишатися природними. ugol'no chernaja kozha, net osvětlení, Chernaja Hanna Montana, Boginja Melanina, temnokozhie zvezdy, body-pozitiv

Коудія Діон – богиня меланіну

Сьогодні, просте дівчисько з Сенегалу – мрія фотографа будь-якого зіркового подіуму. А ще зовсім недавно, кілька років тому вона змушена була терпіти постійні глузування і це при тому, що звучали вони з вуст її співвітчизниць, таких самих чорношкірих дівчат. Стоп! Ось тут помилка – чорношкірих, та не таких. Коудія Діон володарка просто неймовірно чорного відтінку, через який усі дівчата Африки, що перебувають поряд з нею, виглядали блідолицими.

«Якщо тобі пощастило бути несхожим на інших, ніколи не змінюйся!» – так зараз каже Коудія. Якій, до речі, неймовірно пощастило. Так, поки вона не зуміла перетворити свою відмінність від інших на головну свою принаду, їй теж довелося терпіти злі висловлювання на свою адресу, так само як свого часу й іншій темношкірій зірці Інтернету Ньякім Гатвіч. ugol'no chernaja kozha, net osvětlení, Chernaja Hanna Montana, Boginja Melanina, temnokozhie zvezdy, body-pozitiv

Допоміг їй перестати соромиться своєї шкіри, і стати символом темношкірих дівчат Його Величність Випадок. Одного разу вона випадково потрапила на зйомки кампанії «Кольорові дівчатка». Метою цієї фотосесії було показати, наскільки прекрасними є жінки незалежно від кольору їхньої шкіри. Саме на цих зйомках всім виразно впало в око наскільки відрізняється вугільна шкіра Коуді від інших темношкірих моделей. ugol'no chernaja kozha, net osvětlení, Chernaja Hanna Montana, Boginja Melanina, temnokozhie zvezdy, body-pozitiv

Надзвичайно насичений чорний колір став предметом захоплення і миттю перетворив дівчину з об'єкта глузування на Богиню Меланіну. Наразі люди з усього світу пишуть їй захоплені коментарі у Фейсбуці, а її Інстаграм сторінка вже зібрала сотні тисяч передплатників, які в один голос визнають неймовірну красу Коудії.

Лола Чуіл - Чорна Ханна Монтана

Хто знає, можливо саме успіх Коудії Діон і підштовхнув до відкриття своєї сторінки в Інстаграм та іншу «нічну зірку» - Лолу Чуіл. Вже зараз кількість її шанувальників перевалила мільйонну межу і продовжує стабільно зростати. Хто знає, може вже найближчим часом її успіх затьмарить лаври Коудії й саме вона підкорить увесь світ. Додатковою родзинкою, якою володіє юна Лоліта - саме так дівчина називає себе в соціальних мережах, є її, що доповнюють синювато-чорну шкіру неймовірно тонкі, європейські риси обличчя. ugol'no chernaja kozha, net osvětlení, Chernaja Hanna Montana, Boginja Melanina, temnokozhie zvezdy, body-pozitiv

Ми не можемо стверджувати точно, чи дівчина терпіла знущання від своїх однолітків у дитинстві – вона викладає в соцмережах дуже мало особистої інформації. Але це абсолютно не заважає популярності Чорної Ханни Монтани – так підписано в Інтернеті її фото. Вона, як і її «колега» позиціонує боді-позитив і вчить жінок не соромитися кольору своєї шкіри й не намагатися змінити його.

Варто дослухатися думки цих неймовірних темношкірих красунь і пишаєтися тим, чим нагородила Матінка Природа. А ви як думаєте?