Волоски на родимках

Найчастіше на родимках можна виявити досить густу рослинність у вигляді волосків, що постійно відростають. Тому питання видалення волосся з родимок залишається дуже актуальним.

rodinki s voloskami, depiljacija voloskov на rodinke, udalenie volos на rodinke, nevus s voloskami, udalenie volos на newuse Вважається, що найбезпечніший спосіб - це елементарне обстригання волосків. Найнебезпечнішим методом при цьому і далі вважають видалення лазером. Бояться його насамперед через те, що багато фахівців говорять про те, що якщо родимку травмувати, ризик розвитку її у злоякісне новоутворення – меланому значно збільшується.

Саме тому медики не рекомендують проводити з родимками такі маніпуляції як:

  • вищипування;
  • шугаринг та воксацію.

депіляція на невусі Небажаними є і хімічні способи видалення зайвих волосків. Інша група фахівців вважає, що перетворитись на меланому можуть далеко не всі невуси. Наприклад, так званій родимці Беккер це не загрожує.

Ще одним протипоказанням для того, щоб не ризикувати та не робити на родимці лазерну депіляцію, є висока ймовірність виникнення опіків. Це відбувається через високий вміст у родимці меланіну, що активно поглинає випромінювання апаратури. Так що, крім вищезазначених родимок Беккера, оптичну епіляцію не застосовують більше на жодній родимці. rodinki s voloskami, depiljacija voloskov на rodinke, udalenie volos на rodinke, nevus s voloskami, udalenie volos на newuse І навіть у цьому випадку саме діагностування неможливе і консультація лікаря – дерматолога знадобиться в обов'язковому порядку. Багато в чому схожа ситуація і з електроепіляцією. Її також на родимках роблять лише після дозволу онколога.

Ризики переродження родимок після процедур

Вплив лазерного випромінювання чи імпульсних променів спеціальної лампи спрямовано термічне ураження волосків. Але одночасно з ними воно впливає і на саму поверхню родимки, викликаючи її опік і як наслідок – запальні процеси навколишніх тканин. rodinki s voloskami, depiljacija voloskov на rodinke, udalenie volos на rodinke, nevus s voloskami, udalenie volos на newuse

Якщо ж вплив багаторазовий – ризик активації меланоцитарних утворень родимки та утворення у ній атипових клітин суттєво зростає. Звичайно ж, ніхто не запевняє Вас у тому, що таке перетворення здорових клітин на онкологічні відбувається щоразу, але ймовірність цього досить велика. rodinki s voloskami, depiljacija voloskov на rodinke, udalenie volos на rodinke, nevus s voloskami, udalenie volos на newuse

Якщо Ви серед усіх методик видалення зайвої рослинності на тілі вибрали саме лазерну депіляцію або електроліз, запобігати виникненням ускладнень досить просто - просто прикрийте родимку або густо замажте її.

Для цього дерматологи радять використовувати найпростішу цинкову мазь, що продається в кожній аптеці. Так що, користуйтеся нашими рекомендаціями та здоров'я Вам. Якщо ж у Вас є власні поради на тему статті – чекаємо їх у коментарях.