Вологі (гіпергідрозні) нігті
Постійно і сильно пітніючі руки можуть стати перепоною для виконання манікюру. Як у таких випадках майстер повинен обробляти нігті та кутикулу? Чи потрібні спеціальні косметичні засоби?
Чому розвивається гіпергідроз?
Піт, що виступає на шкірі навіть у випадках, якщо відсутні хвилювання та фізична активність, а в приміщенні зовсім не спекотно, говорить про порушення у функціонуванні еккринових потових залоз. Причинами таких порушень можуть бути:
- генетичні збої;
- порушення у роботі ендокринної системи;
- неврологія;
- інфекційні захворювання.
Чи небезпечний гіпергідроз рук?
Гіпергідроз не можна зарахувати до небезпечних захворювань. Швидше, він неприємний суто з моральної точки зору – ускладнюються тактильні контакти, складно грати на музичних інструментах, жінки неприємно почуваються під час відвідин манікюрного салону.
Як визначає захворювання майстер манікюру?
Майстер визначає захворювання за прохолодними вологими долонями клієнтки. Якщо випадок дуже важкий надмірна вологість рук може бути настільки сильною, що краплі поту можуть капати прямо на стіл. І, навіть уже на середній стадії захворювання складно не помітити краплі поту, що виступають на бічних валиках, що оточують нігті.
Чи небезпечно робити манікюр при гіпергідрозі?
Жодних протипоказань для клієнтів манікюрного салону немає. Так само немає ніякої небезпеки й для майстра, який виконує процедуру. Це захворювання не відноситься до заразних. Крім того, професійний майстер зможе підказати вам якісний догляд та професійні препарати, які допоможуть полегшити ваш стан.
Особливості манікюру при гіпергідрозі
Як я вже казала – небезпеки немає, але деякі неприємні моменти все-таки присутні. По-перше, декоративні покриття тримаються протягом дуже короткого проміжку часу. Тріскатися і відшаровуватись навіть найякісніший з гель лаків може почати вже на третій день після нанесення. Особливо це виявляється на вільному краї нігтя. До того ж вологі нігті сприяють сильній усадці матеріалів, що також не сприяє стійкості манікюру.
Нігті при гіпергідрозі в більшості випадків:
- ламкі;
- витончені;
- деформовані.
Причиною такого стану є рясне потовиділення, яке сприяє мацерації шкіри та погіршенню живлення нігтів. Через необхідність наносити дегідратуючі та знежирюючі засоби процедура манікюру при гіпергідрозі займає більше часу, ніж манікюр здорової людини.
Милі жінки, якщо ви страждаєте від гіпергідрозу – не хвилюйтесь. Майстрам відомо про це порушення роботи організму, і вони без проблем виконають манікюр на вологих нігтях.