Воксація – види воску
Про воскову депіляцію чули абсолютно всі. Але чи всім відомо, що для виконання процедури сучасна б'юті – індустрія пропонує неймовірно великий асортимент різноманітних восків.
Фірми постачальники пропонують засоби, що відрізняються між собою за різними показниками. По-перше, йдеться про зони застосування, це воски для:
- бікіні;
- глибокого бікіні ;
- обличчя.
У своїх прайс-листах фірми виробники завжди позначають їх окремими рядками. Другий поділ восків виконується за типами шкіри. Віск буває для:
- чутливої шкіри ;
- шкіри, схильної до алергії;
- засмаглої шкіри.
Також постачальники пропонують склади з азуленом, екстрактом конопляним, вітаміном Е, каротином. Третя відмінність восків йде довжиною волосся. Віски бувають:
- універсальними;
- для тонкого волосся;
- для твердих волосків;
- для довгого волосся;
- для коротких волосків.
Відрізняються ці склади щільністю. Віск низької щільності підходить для тонкого волосся. Середня і висока щільність використовується на жорсткому, темному або товстому волоссі. У більшості випадків такі воски непрозорі та містять у своєму складі олії та інші добавки. Лягають вони щільніше, таким чином, забезпечуючи максимальне покриття волосків на тілі та їх швидке видалення.
Ще одним класифікатором відмінних за складом восків є ароматизатори та/або рослинні, фруктові або ягідні витяжки. Найпопулярнішими з них є:
- шоколадний;
- медовий;
- гранатовий;
- полуничний;
- банановий;
- кокосовий;
- смородиновий.
Родзинкою сезону є аромат кави з молоком та віск із запахом рожевого масла. Фахівці вважають, що ароматизація процедури робить її приємнішою, піднімає настрій, знімає стрес та сприяє загальному розслабленню.
Крім цього ароматичні інгредієнти мають й цілющі властивості, проте, з ними потрібно поводитися акуратно, оскільки деякі з них можуть сприяти виникненню алергічних реакцій. Тому, перш ніж пробувати такі воски на собі, слід бути впевненими у всіх нюансах власного здоров'я та відсутності алергій.
До речі, а чи Вам було відомо, що в деяких випадках воскова епіляція і зовсім протипоказана. Йдеться про:
- інфекційні процеси в організмі;
- варикозне розширення вен;
- тромбофлебіт;
- доброякісні новоутворення на шкірі – бородавки, родимки, папіломи;
- хронічні шкірні захворювання;
- онкологію;
- опіки, садна та порізи;
- збільшення лімфатичних вузлів;
- гемофілію;
- цукровий діабет у декомпенсованих стадіях.
Ну і, звичайно, в жодному разі не можна використовувати воскові склади при індивідуальній непереносимості компонентів і при підвищеній чутливості шкірних покривів.