Водний манікюр

Мармуровим манікюром у принципі вже нікого не здивуєш. А чи знали ви, що стильний і оригінальний дизайн можна створити за допомогою звичайної води, лаку для нігтів і зубочистки? Поговоримо про водну техніку виконання манікюру.

vodny manikjur, manikjur v vode, lak v vode, vodny design nogtej

Особливості водного манікюру

Незвичайний ефект tie dye можна отримати без проблем у домашніх умовах. Оригінальний водний нейл арт є натуральною хаотичністю яскравих патьоків барвистих лаків, що змішалися у звичайній склянці з водою. Але сама по собі технологія має певні особливості, які обов'язково слід брати до уваги, вибираючи лак для створення такого дизайну.

  1. Змішувати найкраще лаки одного бренду.
  2. Не використовуйте швидковисихаючі лаки – вони не встигнуть змішатись і створити гарну райдужну плівку.
  3. Використовуйте лише свіжі лаки – густі у воді не перемішаються.

vodny manikjur, manikjur v vode, lak v vode, vodny design nogtej

Підібравши лаки не забувайте про досить великий їх розхід - для цього манікюру вам доведеться витратити багато лаку, в деяких випадках піде по пів флакона.

Виконання процедури

Для створення гарного дизайну підготуйте як мінімум два лаки – бажано, щоб кольори були контрастними – це зробить дизайн яскравішим та привабливішим.

Підготуйте глибоку місткість із широкими краями для води, зубочистку або голку та паперовий скотч. Скотч знадобиться, щоб захистити від попадання лакової плівки шкіру рук в області нігтьових пластин. Також знадобляться апельсинові палички, рідина для зняття лаку та ватяні диски. Потрібен жирний крем для рук. Його використовують для попередньої обробки рук, тоді з них набагато простіше видалити плівку, яка потрапить на руку за межами нігтя. vodny manikjur, manikjur v vode, lak v vode, vodny design nogtej

Починати, звичайно ж, потрібно зі звичайного чищення – зробіть апаратний чи класичний манікюр. Нанесіть базове покриття. У місткість із водою додайте лак. Спочатку влийте кілька крапель одного кольору, після того, як краплі «розтягнуться» по поверхні води – крапніть контрастний лак у центр плями, що утворилася від першого лаку. Зубочисткою або голкою розмішайте лаки, зробіть гарні хитромудрі райдужні візерунки.

vodny manikjur, manikjur v vode, lak v vode, vodny design nogtej

Не забудьте нанести на шкіру жирний крем та заклейте скотчем "прикордонні" області. Акуратно опустіть палець у місткість з водою таким чином, щоб він опинився під плівкою, що утворилася. Потримайте його кілька секунд і діставайте разом із райдужним малюнком. Зачекайте, поки малюнок висохне, зніміть скотч і видаліть лак, що розтікся.

На завершення нанесіть закріплювач і висушіть нігті. Найголовніше, що щоразу створений у такий спосіб дизайн буде ексклюзивним – повторити такий малюнок двічі нереально. Наважуйтеся й успіхів вам, а ми чекаємо фотографії в коментарях.