Вмивання з нарощеними віями – поради професіоналів

Нарощування вій стає все більш популярним способом позбавити себе щоденної необхідності втрачати час біля дзеркала, займаючись нанесенням декількох шарів туші. Але, слід пам'ятати про те, що такі вії вимагають дбайливого догляду та особливого вмивання.

Щоденні водні процедури

Всі ми з дитинства знаємо про те, що вмивати обличчя треба щодня. Тобто вмиватися з нарощеними віями доведеться у будь-якому випадку. У принципі, тут немає нічого складного, головне – дотримуватися акуратності. У жодному разі не можна сильно розтирати їх як водою, так і рушником. Втім, це не рекомендується робити і з рідними, натуральними віями.

Щоправда, перші 24 години після виконання процедури майстри радять утриматися від контакту вій з водою. Але, це одиничний виняток із правил.

Як вмиватися правильно

Для того, щоб нарощені вії прослужили вам якнайдовше намагайтеся максимально акуратно видаляти з очей косметичні засоби. Всі рухи повинні бути повільними та обережними, напрямок руху повинен бути від коренів вій до їх кінчиків.

Будьте обережні та приймаючи душ. Не допускайте потрапляння води в очі та не перебувайте надто довго у вологому теплому приміщенні. Для зняття макіяжу вибирайте засоби, які не містять у своєму складі олій. Вони можуть пошкодити кріплення вій. До речі, засоби з маслами не рекомендується застосовувати й для догляду за шкірою навколо очей (ми говоримо про випадки, коли у вас нарощені вії). Найкраще використовувати міцелярну воду. Також для вмивання підійдуть:

  • Пінки та гелі;
  • Тоніки.

Головне щоб вони були на водній основі. До речі, спирт у складі цих засобів також не вітається. Не буде гарною ідеєю і використовувати для вмивання мило. Воно, в принципі, і так не особливо підходить для ніжної та чутливої шкіри навколо очей.

Звичайно, змити косметику за допомогою засобів на водній основі буде трошки складніше, але такий догляд не нашкодить вашим нарощеним віям. Вмившись, легенько протріть очі м'якою серветкою або рушником і, на завершення, розчешіть вії спеціальною щіточкою для того, щоб вони не сплутувалися.

Ось і все, дотримуйтесь акуратності й ваші вії будуть радувати вас протягом довгого часу. Можливо, у вас є власні рекомендації на тему, як вмиватися з нарощеними віями – чекаємо їх у коментарях.