Віск для депіляції - чи справді він із воску?

Воскова депіляція - це один з найпопулярніших видів видалення волосся. Його мета полягає в тому, щоб підняти та видалити волосся разом з коренем, забезпечуючи гладкість шкіри на тривалий період.

Але, попри широку поширеність даної процедури, багато дівчат ставлять собі питання, які саме матеріали майстри використовують для її проведення. Сьогодні я спробую детальніше ознайомити вас з характеристиками восків для депіляції, а також з матеріалами, які я використовую у своїй роботі.

vosk для depilyacii, vosková depilyaciya, vidi voskov для depilyacii

Основою будь-якого воску для депіляції є два інгредієнти: каніфоль та бджолиний віск. Чим більше цих компонентів є у складі воску, тим вище його "липкі" властивості. А від цього залежить якість депіляції. Крім цього, залежно від виробника, до складу воску входять натуральні олії, віддушки, барвники та консерванти.

Хоча це і досить рідкісне явище, але все ж таки є ймовірність алергічних реакцій при використанні воску. Тому якщо ви схильні до алергії, намагайтеся вибирати віск зі складом максимально наближеним до натурального.

депіляція воском, віді восков, вокова депіляція

У своїй роботі я намагаюся використати саме воски, до яких входять природні інгредієнти. Ось деякі з органічних матеріалів, що використовуються у виробництві більшості восків:

Каніфоль. Напівпрозорий, тендітний органічний матеріал, який стає липким при нагріванні та має легкий сосновий запах. Це основний інгредієнт, який використовується в багатьох восках для кращого контакту з волоссям.

Сіра Альба. Білий бджолиний віск додають у більшість восків, щоб забезпечити можливість легкого зняття воску зі шкіри.

Гліцерил Росинат. Це модифікована смола з високою еластичністю, яка виробляється завдяки взаємодії каніфолі з гліцерином.

Етилен. Він використовується, щоб забезпечити пружність, гнучкість і більший контакт із поверхнею при застосуванні гарячого воску.

Види восків

Найбільш використовується для видалення волосся два типи восків - м'який і твердий. Але і вони, своєю чергою, мають кілька різновидів, що відрізняються між собою тим, нагріваються вони чи ні, чим, як упаковані, як наносяться і видаляються.

М'який віск для видалення волосся. Цей віск також відомий як смужковий, тому що потрібні спеціальні паперові смужки, щоб видалити волосся з тіла. М'який віск тонким шаром наноситься в напрямку росту волосся, зверху накладається смужка паперу, і за її допомогою робиться різкий рух у зворотний бік, тим самим, волосся видаляється. Деякі дівчата люблять цей спосіб, тому що віск не залишається на шкірі довго, і швидко знімається. Але на практиці цей спосіб менш ефективний, тому що через швидкість дії деякі волоски залишаються на місці.

М'який віск виготовляється різними компаніями та його якість сильно варіюється. Деякі виробники м'якого воску використовують кремову базу, інші використовують як компонент мед. Часто до складу такого воску входять інгредієнти, які включають екстракти чайного дерева, вишні, лаванди та навіть шоколаду.

воскова депiлiяния, депiлiяция полосками, восковiй полоськi

Підвиди м'якого воску:

М'який віск, що нагрівається. Цей тип воску розігрівається і пом'якшується в мікрохвильовій печі або спеціальному воскоплаві. Нагрівається він легко, намазується пом'якшуючи волосся та шкіру, і тим самим зменшуючи біль під час процедури.

Холодний м'який віск. Такий віск береться безпосередньо з баночки та наноситься на шкіру. На перший погляд, це зручно, але такий віск твердіший, а це означає, що буде складніше нанести рівний шар. Багато людей також вважають депіляцію холодним м'яким воском болючішою, ніж при використанні нагрітого. Недолік цієї техніки полягає в тому, що при неправильному застосуванні вона може залишати на тілі волоски.

ВОСКОВИЙ ПОЛОСКИЙ, МЯАГКИЙ ВОСК

Готові смужки. І тут використовуються вже готові воскові смужки. Цей вид депіляції простий у використанні, він не дозволить накласти на шкіру занадто багато продукту. Попередньо потрібно розігріти смужки. Перед використанням  їх слід потерти між долонями, що дозволить їм прилипнути до волосків.

Твердий віск. Це особливий вид воску, його ще називають плівковим воском, через те, що при застиганні на шкірі, він утворює плівку, що легко знімається. Він наноситься і видаляється трохи по-іншому, у порівнянні з м'яким воском, але зрештою має ту ж мету - видалити волосся з фолікула.

Чим він відрізняється від м'якого воску?

Жодних смужок. Він не вимагає додаткових пристосувань для зняття, так що це заощаджує гроші та місце у сміттєвому кошику :)

Спосіб нанесення. Такий віск накладається товстішим шаром за допомогою палички або шпателя. Товщина необхідного шару коливається залежно від виробника, але зазвичай становить приблизно товщину монетки.

твердий воск, воскова депіляція, депіляція воском, vidy voska

Необхідність підготовки. Віск потрібно попередньо підігріти або у воскоплаві, або в мікрохвильовій печі, згідно з інструкцією виробника.

Час очікування. Твердий віск повинен повністю застигнути перед тим, як видаляти його зі шкіри, інакше він тріскатиметься або зовсім не видаляє волосся.

goryachiy vosk, vosková depilyaciya, tverdiy vosk

Але як непідготовленій людині зрозуміти який віск краще використовувати та для яких цілей? Сподіваюся, що нижченаведена інформація в цьому вам допоможе.

Коли краще використовувати твердий віск :

  • Під час депіляції бікіні та бразильської депіляції. Він добре працює на жорсткому волоссі та невеликих ділянках шкіри.
  • При депіляції обличчя. Такий віск краще дбає про ніжну шкіру обличчя і може зняти коротке помітне волосся.
  • Для видалення волосся у носі. М'який віск може бути використаний на зовнішній частині носа. Але при видаленні небажаної рослинності всередині носа краще використовувати твердий віск у вигляді сформованої кульки.
Більшість майстрів, у тому числі і я, віддають перевагу твердому гарячому воску, адже завдяки температурі нагріву, при нанесенні воску, пори шкіри розкриваються і волоски видаляються набагато легше, і, відповідно, безболісно.

У яких випадках краще використовувати м'який віск :

  • На великих ділянках. Якщо потрібно обробити значну ділянку тіла, то набагато швидше у використанні буде віск у смужках.
  • Для новачків депіляції. М'який віск є простим у використанні. А при використанні воску в смужках добре «набивається рука», і надалі вже простіше перейти на використання твердого воску.
  • Для самостійного видалення волосся на лінії бікіні. Така технологія підходить для догляду за власною лінією бікіні (волосся поза лінії трусиків). Але якщо ви хочете видалити трохи більше, наприклад зробити бразильську депіляцію, то в цьому краще довіритися професіоналам. Це дозволить запобігти небажаним наслідкам та ймовірності врослих волосків у майбутньому.

 

gladkie nozhki, depilyaciya, vosková depilyaciya

 

Насамкінець хочу додати, що в залежності від обраної вами технології воскової депіляції, для якіснішого проведення наступної процедури, краще тримати вашу шкіру здоровою та зволоженою весь час. Це включає рясне пиття (для зволоження зсередини) і використання зволожуючих продуктів для догляду за шкірою, вони підготують шкіру для депіляції.