Вії страуса – новомодне нарощування

Екзотичні, витривалі та легко адаптовані страуси приносять власникам страусиних ферм чималий прибуток. Їх навіть називають "машинами для друкування грошей". Чи знали Ви, що вії страуса використовуються в косметологічній індустрії для нарощування вій?

Так от, якщо бізнесмени - фермери можуть з легкістю поєднати свою пристрасть до екзотики й жагу до заробітку, то модницям досить складно розібратися, чому вії страуса такі гарні та чи варто пробувати їх на власних очах.

Звідки у страуса розкішні вії

Небагато птахів можуть похвалитися такими густими та довгими віями як у страуса. То звідки вони у цих величезних представників роду пернатих? Виявляється, це адаптація, яка була необхідна страусам для позбавлення ризиків пошкодити очі під час піщаних бурь. До речі, як пилові, так і піщані бурі – явище звичайне для напівзасушливого довкілля цих дивовижних птахів.

Так ось, саме довгі та досить густі вії страусів захищають їхні очі від пошкоджень. А ось що стосується їхнього надзвичайно красивого зовнішнього вигляду, то вони матимуть чудовий вигляд не тільки на страусах.

Очі страусів, що зовсім не дивно, дуже великі – приблизно 5 см у діаметрі. І верхня, і нижня повіка має тонке опушення – довгі та густі вії.

Отже, якщо вам подобаються сміливі креативні експерименти - спробуйте собі нарощування страусиних вій або ж накладні декоративні вії страуса. Виглядають вони дуже непогано.

Наважуйтеся та обов'язково поділіться з нами в коментарях результатом роботи косметолога і своїм неймовірно виразним поглядом, якому ви зобов'язані страусиним віям.