Вії на магнітах

Термін «магнітні вії» чули напевно багато з вас. Але навряд чи всім відомі їхні особливості та переваги. У цій статті я виправлю це і розповім про них докладніше.

magnitnye resnicy, preimushhestva magnitnye resnicy, resnicy на magnitah Що ж таке магнітні вії

По суті, «невідомий звір» - магнітні вії є все ті ж звичні всім накладні стрічки, виготовлені зі штучних волосків. Виробники пропонують нам два варіанти кріплення – на стрічку або ж на волосінь. В обох випадках матеріал фіксується пучковим методом. Якщо накладати їх на свої вії, подаровані Матінкою Природою, можна створити чудовий об'єм, подарувати віям густу насиченість, а погляду особливу «оксамитовість». Сам метод безпосередньо полягає в тому, що на кожен ряд натуральних вій кріпляться два ряди штучних волосків. magnitnye resnicy, preimushhestva magnitnye resnicy, resnicy на magnitah

Плюси «магнітного погляду»

Такий метод нарощування однозначно слід зарахувати до короткочасних. Це можна сприймати як недолік. Однак, його повною мірою перекриває головна перевага магнітних вій - вони зовсім не шкодять натуральним. Крім цього, прикріпити їх в домашніх умовах не складає ніяких труднощів. За допомогою магнітних вій можна дозволити собі сміливі й навіть певною мірою ризиковані експерименти з формою, вигином і довжиною вій. magnitnye resnicy, preimushhestva magnitnye resnicy, resnicy на magnitah

За великим рахунком, досить довго експериментуючи з магнітними віями можна визначиться з ідеальним варіантом і зважиться на процедуру нарощування волосся. Адже Ви вже на всі 100% знатимете, яка саме форма і довжина вій зможе зробити ваш погляд особливо чарівним.

При цьому жінка-експериментатор не повинна бути професіоналом лешмейкером. Також вона не повинна турбуватися про:

  •       безпеку клею як у випадку з накладними віями;
  •       та дотримуватись обмежень у макіяжі.

Цікаво, що моделювання погляду за допомогою магнітних вій допомагає дівчатам без жодних проблем виправляти дрібні естетичні дефекти та посилювати або просто підкреслювати дивовижну красу жіночих очей. magnitnye resnicy, preimushhestva magnitnye resnicy, resnicy на magnitah

До речі, магнітні вії - це ідеальний варіант для жінок, які схильні до частої зміни свого образу. Варіант магнітних вій дозволяє міняти імідж залежно від миттєвого настрою. За бажання їх можна міняти по кілька разів на день. До того ж вони повністю позбавлені недоліків, які притаманні накладним віям. Зараз я говорю про:

  •       високу вартість;
  •       неможливість нарощування у зв'язку зі станом здоров'я;
  •       вимушену необхідність тривалий період часу перебувати в тому самому образі.

Для того, щоб позбавити милих жінок від недоліків нарощування вій фахівці у сфері lash -бьюті-аксесуарів і вигадали магнітні вії.

Види та особливості magnitnye resnicy, preimushhestva magnitnye resnicy, resnicy на magnitah

Для того, щоб кожна, без винятку жінка змогла знайти продукт, що ідеально підходить саме для неї, виробники завбачливо випустили на ринок відразу три види магнітних вій:

  •       природні;
  •       довгі;
  •      об'ємні.

Короткі вії для натурального макіяжу не вимагають ні підфарбовування, ні накручування власних вій перед тим, як накладати магнітні. Довгі призначаються для шанувальниць «лялькового погляду », а об'ємні якнайкраще підходять для створення драматичного ефекту (широко розплющені очі).

Сміливо експериментуйте та створюйте свій новий образ щодня. А тим, що у вас виходить, обов'язково поділіться з нами в коментарях.