Вії Кім Кардаш'ян - нарощування

Нарощування вій вже стало звичною процедурою і сьогодні відома велика кількість його технік. Ми ж поговоримо про спосіб, названий Кім Кардаш'ян, на ім'я однієї з перших власниць таких вій.

resnicy Kim Kardash'jan, narashhivanie luch, narashhivanie Kim, haotichnoe narashhivanie

Особливі вії Кім

Скандально відома Кім Кардаш'ян однією з перших увела у тренд унікальну схему кріплення штучних пучків вій до власних. Особливі схеми нарощування не передбачали збереження природності й натуральності. Додавання додаткових променів спеціально створює на вії ефект різно рівневої хаотичності. Але хаотичність – це виключно, на перший погляд. Насправді для такого нарощування потрібне особливе вміння та досвід.

Плюси та мінуси нарощування

resnicy Kim Kardash'jan, narashhivanie luch, narashhivanie Kim, haotichnoe narashhivanie

Перш ніж зважиться на нарощування на кшталт Кім Кардашьян, зверніть увагу, що підходить воно далеко не всім. Створити неймовірний хаос вій дуже складно, але саме цей досягнутий яскравий і помітний результат не дозволяє виконувати таке нарощування всім підряд. Насамперед варто відмовитися від ідеї власницям маленьких очей. Так пучки не зможуть повністю розкритися і замість хаотичності на вас чекає ефект скупченості та неакуратності. Та й навряд чи рідні вії зможуть витримати таке навантаження.

Підійдуть для цієї техніки винятково великі, трохи опуклі очі та й то за винятком варіантів із навислим віком. У крайніх випадках, якщо досвід майстра дозволяє нарощувати вії Кім Кардашьян і на очі середніх розмірів.

resnicy Kim Kardash'jan, narashhivanie luch, narashhivanie Kim, haotichnoe narashhivanie

Які вії використовуються

Яскравість нарощування забезпечують об'ємні 2 або 3 вії. Великих об'ємів використовувати не варто – на їхньому фоні просто втратяться додаткові промені. Що стосується товщини вій, то тут ідеально підійдуть варіанти товщини 0,07 або 0,10. Товстіший матеріал у променях не витримають ваші рідні вії, і вся краса обвалиться, не встигнувши навіть порадувати вас.

У класичному нарощуванні Кім немає певної однозначної схеми. Часто поставлені промені забезпечують яскравість ефекту. Можливе використання комбінованого об'єму з однаковими по всій площі очей променями. Але ефект Кім буде менш помітний. Головна складність якраз і полягає у недбалості та хаотичності.

resnicy Kim Kardash'jan, narashhivanie luch, narashhivanie Kim, haotichnoe narashhivanie

Для нарощування використовується кілька способів:

  1. Спочатку встановлюються промені, та виконується основне нарощування.
  2. Спочатку нарощується основне нарощування, пізніше встановлюються промені.
  3. Промені та основне нарощування виконуються одночасно.

Отже, найголовніше в техніці нарощування Кім Кардаш'ян - це створення ідеального міксу довжини, товщини, вигину та об'єму у природній хаотичності.

Бажаємо вам знайти хорошого лешмейкера та порадувати себе неймовірно красивими віями. А ми чекаємо на вас фотографії з результатом.