Як правильно вибрати вії для нарощування

На жаль, не всіх нас доля нагородила довгими, густими, гарними віями. Але чудово, що ми живемо в сучасному світі, де нарощування вій може допомогти усунути цю прикру несправедливість.

При цьому нарощування - це величезна відповідальність, і один неправильний рух може призвести до серйозних пошкоджень. Є певний ряд факторів, які потрібно брати до уваги перед нарощуванням: від типу та форми вій до довжини й правильного догляду згодом. Сьогоднішня стаття має за мету допомогти вам не розгубитися на шляху до заповітних вій вашої мрії :)

нарасчіваніе ресніц, ренісні для нарасчіванія

Які види вій для нарощування існують і як вибрати правильні?

Найпопулярнішими є три види вій: синтетичні, шовкові, та норкові. Спочатку, в побуті були тільки штучні синтетичні вії, виготовлені з такого ж матеріалу, як і накладні вії. Але дуже скоро і майстри, і клієнти помітили, що синтетичні вії пошкоджують натуральні, тому що вони дещо важчі.

Саме тому вибір правильного матеріалу для нарощування потрібно робити, виходячи з ваших природних даних.

Якщо у вас товсті та грубі вії можуть підійти й синтетичні варіанти, адже натуральні вії зможуть забезпечити оптимальну підтримку. Якщо ви власниця дуже світлої шкіри, цілком ймовірно, що ваші натуральні вії набагато тонші ніж в інших. У такому разі я раджу використовувати як мінімум шовкові вії, оскільки вони набагато легші за синтетичні.

Що стосується норкових вій, то їх можуть використовувати більшість дівчат. З їх допомогою можна досягти дуже природного ефекту. Дівчата з дуже густими віями також можуть використовувати норкові вії для нарощування. Вії не будуть виглядати набагато довшими та густішими, також це допоможе їм виглядати набагато м'якшими та пухнастішими. А для власниць дуже тонких майже непомітних вій – це справжній порятунок, після нарощування вони будуть максимально природними.

наростання решітки, норкові решітки

Як вибрати правильну довжину та густоту?

Повторюся, довжина і густота вибраних вій має бути визначена, виходячи від довжини ваших натуральних вій.

Більшість майстрів сходяться на думці, що нарощені вії повинні бути не більше ніж на 3 мм довшими, ніж ваші натуральні. Це дозволить запобігти їх обтяженню і випаданню.

Якщо у вас від природи довгі вії, краще додати густоти, а не довжини. Якщо ви все-таки вирішите зробити навпаки, то такі довжелезні вії матимуть чудовий вигляд протягом приблизно тижня, а після цього почнуть поступово  важчати та "опускати погляд вниз". І не буде більше ніякого «...плескати віями та злітай» :) До того ж зізнаймося чесно, найчастіше такі вії виглядають безглуздо та недоречно у повсякденному житті. А якщо вже хочеться екстравагантності з особливої нагоди, то можна просто використовувати накладні вії на вечір. Як то кажуть і «вівці цілі, і вовки ситі». 

Нараскиваніе Ресніц, Длінні Ресні,

Оптимальні дані для нарощування – у власниць вій середньої довжини. Тут вже і довжину можна додати та  густоти піддати)

Як підібрати правильний вигин вій?

Одним із критеріїв при виборі нарощених вій є вигин. Серед майстрів існує кілька класифікацій, але найчастіше можна зустріти такі літерні позначення:

як vibrat izgib resnic, наroschenie resnicy, izgib resnic

J - найбільш природний вигин. Це варіант для тих дівчат, у кого від природи досить прямі, спрямовані вниз вії. При нарощуванні вій, як я вже згадувала раніше, важливо використовувати такі, які нагадують трохи модифіковану версію природних вій клієнта; вії з сильним вигином просто не "ляжуть" належним чином на прямі вії. Так само, якщо клієнт має дуже "кучеряві" вії, вії з J-вигином йому ніколи не наростити.

B – прямий вигин. Найчастіше такі вії використовуються для нарощування по зовнішньому краю, для дівчат з прямими від природи віями.

L – вія згинається ближче до краю.

C – середній вигин. Це мій улюблений вид вій, у них гарний, але помірний загин. Він допомагає зробити погляд більш відкритим. В принципі їх навіть можна використовувати самостійно, якщо клієнт має гарний загин натуральних вій. Але знов-таки, на надто прямі вії їх якісно не наростити.

D - сильний, "ляльковий" вигин. Будьте обережні у виборі даного вигину, адже він підходить для нарощування тільки тим панянкам, у яких від природи сильний вигин вій. Інакше замість краси, такі вії лоскотатимуть вам повіку кілька днів, а потім почнуть швидко випадати.

izgib resnic, наraschivanie resnic

Як вибрати вії залежно від форми очей? Мигдалеподібні очі. При такій гарній формі ока потрібно використовувати кілька видів вій, щоб не втратити родзинку у погляді. На внутрішній частині століття повинні бути застосовані коротші вії, в центрі століття вії середньої довжини та поступово збільшуючи довжину вій у напрямку до зовнішнього краю ока. На мигдалеподібних очах матимуть гарний вигляд усі види вигинів вій, так що вибір залежатиме тільки від даних ваших натуральних вій.

нарасчіваніе ресніц, міндалевідніе glaza

Глибоко посаджені очі. При такій зовнішності надбрівні дуги значно випинаються. Щоб скоротити цю відстань і відкрити погляд, слід використовувати вії довше. Для такого типу очей підійдуть вигини J та C. 

vibor resnic для наростання

Круглі опуклі очі. Краще використовувати короткі вії, трохи збільшуючи їхню довжину ближче до зовнішнього краю ока. Чому я раджу нарощувати коротші вії в цьому випадку? Щоб при таких очах не вийшло, що спочатку у приміщення заходять ваші вії, а потім ви. 

нарасчіваніе ресниц, vipukliye glaza, кака

Сподіваюся моя інформація злегка «відкрила вам очі» (вибачте за каламбур :) ) на специфіку створення гарного погляду вашої мрії. Будьте реалістичні у виборі та довіряйте своєму майстру, адже у нього набагато більше досвіду та інформації, та й зі сторони набагато легше визначити дані ваших власних вій.