Виголені смужки на бровах, значення та техніка виконання

Витки модних віянь, що постійно повторюються, раз за разом повертають нам тенденції минулих років. Пірсинг, художні татуювання, стрижки в асиметричних формах - все це вже було і тепер повертається знову. Так само повертається і мода на поголені смужки на бровах.

виbritye brovi, poloska на brovjah, vybritye polski, brovi s vybritymi poloskami, depiljacija brovej Хоча відомо чимало яскравих особистостей, які й не переставляли «творити» на бровах поголені лінії. До них без сумнівів можна віднести Девіда Бекхема, Крістіано Роналду та Джейсона Момоа. Їхні брови практично завжди прикрашені однією або декількома виголеними смужками.

Так про що ж свідчить тенденція моди на поголені брови і як, використовуючи нехитрі пристосування перетворити свої брови? Як правильно голити брови та чи варто це робити?

Сенс поголених смужок на бровах 

Акуратна поголена смужка на бровах вже давно стала своєрідною візитною карткою багатьох субкультур. Велика кількість хлопців з поголеними смугами на бровах належала до реперів, або причетна до відомих колективів бойз-бендів.

Значення брів у зовнішності

На те, як візуально сприймають нас оточуючі люди впливають всі елементи, що знаходяться на нашому обличчі – очі, ніс, губи. І брови не є винятком. виbritye brovi, brovi s виbrитої полоської, частково виbritye brovi, полоська на brovjah

Мало того, вони мають дуже велике значення і їх неправильна форма або неправильне фарбування можуть непоправно зіпсувати навіть наймиліше личко. Отже, легковажне ставлення до такої деталі, як брови, просто неприпустимо.

Попри те, що брови не займають на обличчі багато місця, їхня форма може значно видозмінити зовнішність. Наприклад:

  • круглі брови полегшують обличчя, роблячи його приємнішим;
  • загострені – надають вигляду суворої неприступності.

Навіть невелика корекція брів дає результат, що ж говорити про таке значне втручання у зовнішність як гоління частини брови.

Техніка вибривання брови

Ще перед тим як приступити до процедури гоління потрібно точно уявити собі, який результат повинен вийти. Не забувайте, що тоді, коли частина брови вже буде поголена, змінити щось не можна, і доведеться чекати, поки брови відростуть. Цей час безпосередньо залежить від фаз зростання брів. У середньому на повне відновлення брів йде від 60 до 90 днів. виbritye brovi, brovi s виbrитої полоської, частково виbritye brovi, полоська на brovjah

Головною рекомендацією для охочих збрити частину брови жінок однозначно буде дотримання обережності із шириною зголеної смужки. Занадто товста вона виглядатиме надто брутально для жінки, це більш чоловічий варіант. Але тут теж, як кажуть, справа особистих переваг, адже відомо чимало милих дам, чия брутальність навіть і не сниться деяким чоловікам.

Послідовність процедури

Підготувавши все необхідне для виконання процедури, необхідно ретельно видалити з обличчя весь макіяж. Далі потрібно протерти шкіру лосьйоном з вмістом алкоголю. Це допоможе очистити та знежирити обличчя. Для схильної до набряків та запальних процесів шкіри ідеально підійде обробка за допомогою кубиків льоду. У деяких випадках більше підійде охолоджуючий компрес.

Перед тим, як починати збривати частину брови, необхідно намітити межі гоління. Найкраще це робити звичайним косметичним олівцем. За допомогою олівця можна намітити кілька варіантів гоління і, придивившись, вибрати з них найкращий. Форму та розмір майбутньої смуги на брові необхідно ретельно прокрутити в голові. Причому бажано це зробити кілька разів, тому що після того, як брова буде поголена, змінити щось буде вже пізно. виbritye brovi, brovi s виbrитої полоської, частково виbritye brovi, полоська на brovjah

Вже намітивши форму та розмір майбутньої смужки, спочатку підправляють форму самих брівних дуг, тут найголовніше – правильно визначиться із формою брів. Потім за допомогою пінцета видаляють зайві волоски. Потім за допомогою того ж пінцета вищипують смужку на брови. Можна, звичайно ж, використовувати для гоління безпечну бритву, яку в процесі гоління необхідно тримати під певним кутом.

Рухи під час гоління мають бути повільними та обачними. Волосся в наміченій області повинне голитися потроху. Якщо порізів уникнути не вдасться, підійде все той самий лосьйон з вмістом алкоголю або перекис водню. Неприємні почуття під час процедури гоління брови можна забрати, включивши в процедуру пінку для гоління.

Деякі люди вважають за краще вибривати частину брови користуючись небезпечною бритвою, але для цього, звичайно ж, потрібен і певний досвід, і вправність. Бритва обов'язково має бути добре підточена. виbritye brovi, brovi s виbrитої полоської, частково виbritye brovi, полоська на brovjah

Для тих, хто ні за які "пряники" не погодиться користуватися ріжучими інструментами для гоління брів, може підійти один з двох наступних варіантів:

  1. Електробритва з насадкою - тримером. З її допомогою процедуру можна виконати не лише швидко, а й акуратно. При цьому ризик порізатися об гостре лезо цілком виключений.
  2. Воскові смужки, придбані у косметичному магазині. Є смужки спеціально призначені саме для вибривання частини брови. Вони здатні суттєво скоротити час проведення процедури та підвищити її ефективність.

До речі, саме воскові смужки є одним з улюблених способів для депіляції брів. З їх допомогою виконують процедуру та насолоджуються результатом протягом кількох тижнів. Попри те, що вартість воскових смужок дещо вища ніж у звичайного одноразового станка для бритв, користуватися ними вигідніше саме в силу довготривалого ефекту і повної безпеки. Безпечна також і депіляція ниткою, але навряд чи комусь захочеться витрачати на цю процедуру багато коштів.

Отже, ми зрозуміли, що окрім бажання виділиться з натовпу, особливого значення виголені смуги на бровах не мають. Це лише ще один етап у багатостраждальній історії брів. А чи готові ви «прикрасити» свої брови невеликими «лисинками» чи вам здається, що найкраще залишати брови в їхньому первозданному вигляді? Розкажіть нам у коментарях.