Виголені скроні у жінок

Жінки з гладко виголеними скронями з'явилися на вулицях наших міст кілька років тому. Мода на гоління скронь поширилася надзвичайно швидко і на такі сміливі та креативні експерименти наважувалися навіть надзвичайно милі та скромні пані.

вибритие віскі, женщини з вибритими віськами, britye віскі, творчі прическі

У деяких випадках модниці йшли ще далі й на виголених скронях з'являлися зображення. Залежно від особистих побажань це могли бути картинки квітки, хвилі чи китайські ієрогліфи.

Виникнення та поширення

Голені скроні, так само як і виголені смужки на бровах спочатку з'явилися на чоловічих головах, до жіночих зачісок ця мода дійшла трохи пізніше. Але чи всім представницям жіночої статі підходить така зачіска і від чого залежить те, чи варто жінкам вибривати скроні?

Гучна заява про себе

По суті, виголені скроні у жінок є гучним викликом суспільству, якоюсь заявою про себе, про свою ексклюзивність. Виділяючись з натовпу, жінка якнайкраще підкреслює свою індивідуальність. Але, перш ніж вибрати для себе таку зачіску, слід враховувати факт того, що волосся відростає довго, і "носити" зачіску доведеться не один місяць. вибритие віскі, женщини з вибритими віськами, britye віскі, творчі прическі

Крім цього, відрослі наполовину скроні виглядають не дуже естетично і можливо вам доведеться надягати на голову пов'язку або хустку. До цього обов'язково потрібно бути готовим ще перш ніж зважиться на такий сміливий експеримент. Адже навряд чи Ви збираєтесь ходити з виголеними скронями все своє життя.

Варіанти голених потилиць

Класичного варіанта голених скронь як такого не існує. Деякі голять шевелюру по контуру, деякі голять голову ззаду або вкорочують волосся тільки з одного боку. Тут політ фантазії нічим не обмежується. вибритие віскі, женщини з вибритими віськами, britye віскі, творчі прическі

Що стосується кольору волосся, то немає однозначної заборони або дозволу на гоління світлого або темного волосся. Але багато хто вважає, що на темному або рудому волосі виголені потилиці будуть виглядати набагато ефектніше. І знову ж таки, ця думка в жодному разі не повинна завадити блондинкам спробувати на собі такий креативний варіант зачіски.

Корисна порада

Для сміливих дам, які не проти поекспериментувати зі своєю зовнішністю фахівці дають лише одну, але дуже слушну рекомендацію. Вибриваючи скроні бажано залишити незайманими передні пасма волосся. Так, Ви зможете маскувати скроні, що відростають, коли зважитеся на відновлення колишньої довжини волосся. вибритие віскі, женщини з вибритими віськами, britye віскі, творчі прическі

Також як варіант майстри - перукарі радять трохи відростити волосся на скронях і зробити коротку стрижку для того, щоб вирівняти довжину волосся. Також перукарі заявляють про переваги стрижки з поголеними скронями. До них відносяться:

  1. Універсальність – виголені скроні відмінно підійдуть усім жінкам, незалежно від віку, кольору волосся чи його структури.
  2. Унікальність і яскравість образу, що чітко виділяє індивідуальність володарки виголених скронь.
  3. Привернення уваги до жінки – виголені скронгі не залишаться непоміченими ні з боку інших жінок, ні з боку протилежної статі. вибритие віскі, женщини з вибритими віськами, britye віскі, творчі прическі
  4. Дівчатам невисокого зросту така зачіска допоможе візуально збільшити ріст.
  5. Якщо у жінки рідке або пошкоджене волосся, виголені скроні будуть оточені копною волосся, яке однозначно виглядатиме густішим.

На завершення розповіді про виголені скроні можна додати ще одну перевагу такої стрижки - підтримувати доглянутість зачіски можна і в домашніх умовах, не відвідуючи салонів. Все, що для цього потрібно - це машинка для стрижки волосся або тример. Що стосується того, чи варто голити скроні, чи збривати брови – це вже справа Вашого особистого смаку.